Geen commentaar
BRASSERIE OP WOONBOULEVARD
- Wedstrijd van: horecamortiere
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 02-11-2011
Datum einde: 20-11-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Nu zijn de letters van \'t hoofdkantoor te sierlijk, het mag strak en apart zijn. Ik bedoelde met gewoon geen helvitaca of arial bijvoorbeeld.
De zwarte achtergronden vinden we wel erg leuk.

Geen commentaar
Het bestek is op een leuke speelse manier bewerkt in de H. Dit zouden we ook herkenbaar los kunnen gebruiken wat super is. Lettertype hoofdkantoor wel te gewoon, lettertype willen we ook voor alle andere communicatie uitingen gaan gebruiken.
Beste opdrachtgever,
Dank voor uw positieve feedback.
Ik ga het lettertype aanpassen .
MvG
Gerlinde