Geen commentaar
Datum start: 25-03-2012
Datum einde: 06-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Sonja, vind het hem zo goed? Wil je ook een ontwerp voor een visitekaartje?
gr Sandy
ik vind hem super, wil hem zeker hebben, als je ook visitekaartje wil maken Graag!
weet jij hoe dit verder moet afhandelen?!
Weet het niet precies.. maar volgens mij moet jij ergens aangeven dat je de mijne hebt gekozen. De wedstrijd is vandaag afgelopen toch? Ik probeer vandaag een visitekaartje te maken als dat lukt.
dan krijg van mij de bestanden waarom jij hebt gevraagd... te gebruiken voor drukwerk, internet etc.

Geen commentaar
dag sandy, kan je de letters van dietistenpraktijk aanpassen in het roze, zoals bij de eerste logo van je

Geen commentaar

Geen commentaar
Dank. Heeft u nog opmerkingen? Of wilt u nog een andere kleur zien? Ik hoor het graag.
Gr Sandy
ziet er heel leuk uit,maar ben niet zo weg van rood.... kan je het misschien aanpassen in knalblauw?
alleen de mijn naam en het poppetje....de kleur van dietistenpraktijk kan zo blijven...
Ja, dat is goed... ik ga het vanavond aanpassen.