Geen commentaar
Doorontwikkelen beeldmerk&logo voor sportvoeding- en superfoods webshop
- Wedstrijd van: sportvoedingweb
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 27-01-2014
Datum einde: 21-02-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hartelijk dank voor de positieve en snelle (!) reactie. Ik begrijp uw reactie met de gelijkenis. Ook heb ik er even met Ted over gesproken. Hij reageerde verder positief hoor!
Ik denk dat het nog niet eens zozeer in het ontwerp zit, maar meer in de compositie van de cirkel en de tekst ernaast. Ook al is deze erg generiek, hierbij toch twee varianten (inclusief een paar subtiele veranderingen) waarbij er een andere uitwerking is gebruikt. Hopelijk kan ik u hiermee nog meer overtuigen van de kracht van het logo doordat het op vele manieren toepasbaar is!
Met vriendelijke groet,
Chantal
Erg sterk beeld geworden, leuk ontwerp!

Geen commentaar
Een tweede idee gebruikt beide elementen uit het huidige logo: het silhouet van een mens in combinatie met een schild/wapen. De twee schilden liggen over elkaar heen (gedeeltelijk transparant) en geven naast een dynamische uitstraling (lees: beweging) ook gelaagdheid aan het geheel. Op de voorgrond ziet u net als bij het eerste ontwerp een persoon met de armen omhoog.
Ook hier geldt: alle feedback is welkom!
Met creatieve groet,
Chantal
Ook leuk, maar idd iets abstracter

Geen commentaar
Beste Sportvoedingweb,
Hierbij stuur ik u mijn ontwerp. In het beeldmerk zijn meerdere verwijzingen naar de sport.
Zo zou u, wanneer u kijkt naar de vlakverdeling (grijs en rood (als geheel), een tennisbal kunnen herkennen. Het rode figuur is een abstracte weergave van een juichend persoon. Alsof hij/zij net over de finish komt. Als laatste zou het juist ook de vorm van het (vrouwelijke) figuur kunnen benadrukken. Een gezonde taille dus!
Kortom, het sportieve karakter is op verschillende manieren terug te vinden en sluit daarom aan op de diverse doelgroepen.
Hopelijk spreekt het ontwerp u aan. Aanpassingen zijn altijd bespreekbaar. Ik kijk in ieder geval erg uit naar uw reactie.
Met creatieve groet,
Chantal
Leuk ontwerp, al is er wel enigszins gelijkenis met een eerdere inzending!
Leuk ontwerp, al is er wel enigszins gelijkenis met een eerdere inzending!
Ja Chantal lijkt erg veel op een eerdere inzending! ;-) groet, Ted