Geen commentaar
Een modern, zakelijk, helder en neutraal logo
- Wedstrijd van: Edmar Janssens
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 24-01-2018
Datum einde: 31-01-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Edmar
Bij deze :)
https://reverse.photos/
mvg Petje
Thanks!
Beste Edmar
Geen dank hoor graag gedaan.
mvg Petje

Geen commentaar
Hoi Edmar
Bij deze :)
mvg Petje
Kan het geel een stukje donkerder, zeg maar zonnebloemgeel... op afstand bekeken lijkt het of er een hap uit is. Maar we zijn allemaal erg enthousiast van de basis.
Beste Edmar
Natuurlijk was even de deur uit
maar ik ga hem aanpassen voor u
mvg Petje

Geen commentaar
I like it a lot, very well picked up and quick as well.
Beste Edmar
Dank U wel
ik heb de 5 elementen
Water Metaal en hout vuur aarde
erin verwerkt die met elkaar inverbinding staan
mvg Petje
Dear Edmar
Thank you
I have the 5 elements
Water Metal and wood fire earth
processed in it that are connected to each other
regard Petje
Helder, alhoewel in Japan het aarde, water, vuur, lucht en ether is. Maar ether en lucht zijn toch niet goed in kleuren te vatten. Dus ben ik happy met je product. Ik vind de puzzlestukjes er goed.
Hoi Edmar
Dankje wel voor uw compliment
Er stond in uw briefing niet te traditioneel
vandaar dit ontwerp :) en de puzzelstukjes geven de verbinding goed aan maar ben blij dat het uw goed bevalt
mvg Petje
You got me there ;-)
:)
Vraagje, kun je van het bruin ook geel maken?
Ga ik voor zorgen ;)