Geen commentaar
Gezocht! Simpel logo voor sociaal werk vanuit het hart!
Datum start: 29-10-2020
Datum einde: 12-11-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hierbij mijn aangepaste versie van het eerste ontwerp. Roze/zalm staat voor liefde.
Dank je voor je beoordeling. Als ik nog iets kan doen..Hoor ik dat graag!

W-auw. Hart is de reflectie van jouw liefdevolle werk voor anderen. De twee hartjes vormen samen een oneindigheidsteken.
Dag Sandy, dankjewel voor je design. Wat een prachtige gedachte zit er achter het oneindigheidsteken. Wauw! Zou je die liggend kunnen maken zodat hij er niet onderuit steekt. De blauwe kleur vind ik erg mooi, de groene past mij nog niet zo in het oneindigheidsteken. Zou je daar een andere kleur voor kunnen kiezen? De slogan mag je weg laten. Misschien kun je er nog iets creatiefs beeldends in de plaats voor maken? Dankjewel!