Same design with the middle name dynamic shape
Inside out Outside in
- Wedstrijd van: marievecraste
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 24-03-2017
Datum einde: 31-03-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hello @marievecraste, as requested, here is a version multiple colored arrows.

coloured version
Multiples coloured squares shows the differents europeans countries to travel for students.
really love the hat with the colors!
Thanks for your feeback! any ideas so i can improve my designs ?

Geen commentaar

With an integration of an arrow in the hat.
the Arrow is a great touch! Could I see it with the different colors, like the first one?

Hello @marivecraste , Same concept with pictogram variation and different layout

Hello @marivecraste , here is my design with this clean and readable font composition. catchy and efficient, can be displayed on dark background.
Let me know if you like it !