Hallo,
Bij deze een versie met begin-hoofdletter en de ondertekst.
Het lettertype eronder is een strakke moderne letter, de diktes zijn gelijk aan de dunste delen van 'Fabtastic'.
Logo gezocht voor de nieuw en trendy webshop Fabtastic
Datum start: 01-11-2014
Datum einde: 08-11-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Goedemorgen,
Jazeker is het mogelijk om te beginnen met een hoofdletter. Bij deze.
Blauw is er in verschillende soorten. Ik laat een donkere en een lichte zien.
'Zilver' kan ik alleen maar vertalen in 'grijs'. Op beeldscherm (internet, webshop) is dat de enige mogelijkheid. In drukwerk is er wel meer mogelijk met zilver, maar dan is het nogal kostbaar.
Ik hoor graag of je nog iets anders wilt zien.

Hallo, hierbij een aangepast voorstel met een sierlijkere letter en een andere kleur. Een beetje goud-bruin.
De filet (het figuurtje onderin) kan vervangen worden door een tekst. De kleur komen we sowieso wel uit hoor, dat is even aftasten, immers persoonlijke smaak.
Bedankt voor de beoordeling! Laat mij gerust weten wat ik nog kan laten zien om dat 5e sterretje ook te verdienen. :)
Bedankt voor de beoordeling! Laat mij gerust weten wat ik nog kan laten zien om dat 5e sterretje ook te verdienen. :)
Is het mogelijk om het logo met een hoofdletter F te maken. Daarnaast ben ik benieuwd hoe de kleursamenstelling blauw/zilver eruit ziet

Nog een variant met een meer handgeschreven letter, wat het iets persoonlijker maakt.
Bedankt voor je inzending. De handgeschreven tekst spreekt me erg aan. Alleen vind ik het lettertype minder. Het mag sierlijker. Verder vind ik de kleurencombi niet zo. Het paarse spreekt me wel aan, het geel/oranje minder.
Bedankt voor je snelle reactie. Ik ga ermee verder.
Kleuren aanpassen is een makkie. Heb je een andere voorkeur? Bijvoorbeeld helder groen?

Ik heb gekozen voor een glooiend lettertype, vanwede textiel/sjaals/mode en vanwege de vrouwelijke doelgroep. Omdat het een webshop is, zijn er eisen aan de herkenbaarheid en de hoogte-breedte verhouding van het logo. Ik zie uit naar je commentaar.