Logo (H)eerlijk Rondje Apeldoorn

  • Wedstrijd van: Ilona
  • Categorie: Logo
  • Status: Beëindigd

Datum start: 23-10-2012

Datum einde: 04-11-2012

Totaal budget: € 150.00
WINNAAR
Book cover
OpMaat

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


We zijn een samenwerkingsverband van ondernemers die als doel hebben onze winkels -alle in Apeldoorn- meer onder de aandacht te brengen. Hierbij de nadruk op zaken die ons verbinden. Steekwoorden: duurzaam, biologisch, streekproducten, derde wereldlanden, fairtrade, recyclen.

We zoeken een modern logo, geen geitenwollen sokken gevoel. Verras ons op het gebied van kleur, we hebben (nog) geen specifieke voorkeur op dat gebied.

Bedrijfsomschrijving


Samenwerkingsverband van ondernemers

Doelgroep


Particulieren

Kleuren, favoriete logo's, must haves


We zoeken een modern logo, geen geitenwollen sokken gevoel

Designer: OpMaat OpMaat
logo-opmaat-tSWMK1eC

Geen commentaar

OpMaatOpMaat

Dag Ilona, uiteraard kan ik enkele kleurencombinaties laten zien. Ik heb een beeld willen maken dat van deze tijd is en een krachtig, opvallend beeld uitstraalt. Het [H]eerlijk komt duidelijk over door de haken, deze vorm is ook te gebruiken in verdere uitingen (folders, slogans etc.). Bij jullie steekwoorden zie ik al snel een wereldbol, bladeren, waterdruppels, recyclingpijlen en bijvoorbeeld de zon voor me. Dit is al zo vaak gebruikt in huisstijlen, dat ik liever niet deze elementen implementeer. Dit moet wel duidelijk zijn door de naam (eerlijk). Ik ben benieuwd naar jullie reactie!

Mvg,

OpMaat

IlonaIlona

Hallo, dankjewel voor de aanpassingen. Het spreekt mij in ieder geval alvast erg aan. Helaas kan ik niet alleen beslissen, er zijn 8 ondernemers die moeten beslissen onder het motto meeste stemmen gelden. Alvast bedankt voor de moeite.
Hartelijke groet,
Ilona

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-opmaat-Ir41b648

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-opmaat-50NM3Pzk

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-opmaat-XndY1Gng

Geen commentaar

IlonaIlona

Hallo, bedankt voor het maken van dit logo. Zou je hetzelfde logo ook nog in een paar andere kleuren laten zien? Paars, geel, groen, oranje, blauw, rood etc etc, maak er maar wat moois van. Alvast bedankt!
Hartelijke groet, Ilona

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.