Logo Horlogemerk

Datum start: 10-02-2020

Datum einde: 01-03-2020

Totaal budget: € 269.00
WINNAAR
Book cover
MellGraphics

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij zijn op zoek naar een ontwerp voor een horlogemerk genaamd Davansch.

Dit is een horlogemerk en we zullen daarbij passende accessoires ontwikkelen als armbanden etc.

Onze doelgroep is enkel mannen dus we zoeken ook naar een mannelijke chic casual uitstraling.
We zoeken een ontwerp waarin ENKEL Davansch staat en dit ook duidelijk leesbaar is. Op een horloge is het logo niet groter dan 3 bij 12 mm dus de naam moet in dit kleine ontwerp duidelijk leesbaar zijn. Om dit gewoon met Times new roman te schrijven is wel erg simpel;) We zouden dus graag iets meer design in de naam terug vinden.

We willen hierbij ook vooral een logo dat herkenbaar is zonder dat de naam erbij staat. Denk hierbij aan de M van Mac donalds of het logo van Apple. Dit logo moet vooral passen op o.a. de kroon van het horloge (het wieletje aan het horloge waar je de tijd mee kan wijzigen). Dit merklogo moet dus ongeveer even hoog als breed zijn en herkenbaar worden en goed blijven hangen. We vinden het erg belangrijk dat het een logo is met een idee of achterliggende gedachte.
Mijn naam is Albert VAN SCHaik. Je ziet hier AVANSCH in. En de D is de eerste letter van mijn zoon die we in april verwachten ;). Wellicht hebben jullie wat aan het achterliggende idee met ontwerpen.

Bedrijfsomschrijving


Nieuw bedrijf dat horloges ontwerpt met daarbij passende accessoires

Doelgroep


horloges voor mannen. Geen horloges voor bij een pak maar met name bij chic casual kleding. Horloges zullen voornamelijk echt casual uitstraling krijgen met stalen band.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zilver of goud voor op de wijzerplaat
Op papierwerk vooral zwart/donkergrijs met eventueel rood

Designer: MellGraphics MellGraphics
logo-m-digitaildesigns-3UB1RHzU

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-m-digitaildesigns-cIBE2gpE

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-m-digitaildesigns-G0qtzsbg

Geen commentaar

MellGraphicsMellGraphics

In de letter D een zandloper verwerkt ( zandloper - time)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-m-digitaildesigns-QEotgMU4

Geen commentaar

DavanschDavansch

Hoi Melvin,

Super mooi logo, Alleen het logo zelf zou ik graag nog wat creatiever wille zien. Iets met een idee erachter. Als je dat logo zelf ziet dat je weet dat dat het logo van Davansch is. Heb je verder nog leuke ideen hiervoor. Verder vindt ik die letters met dag logo erboven er netjes uitzien.

Gr Albert

MellGraphicsMellGraphics

Bedankt Albert,

Ik ga er mee aan de slag :)

MellGraphicsMellGraphics

Kunt u mij vertellen hoe de naam Davansch tot stand is gekomen? Zo kun je beter een boodschap overbrengen naar de doelgroep. Wat de herkomst van Davansch is

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-m-digitaildesigns-YfKlFJhI

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-m-digitaildesigns-WoNapgXI

Geen commentaar

MellGraphicsMellGraphics

Hallo,

Bij deze mijn ontwerp :)

Met vriendelijke groet,
Melvin

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.