Beste Stan,
bijgaand de aangepaste versie van het logo-ontwerp.
Met vriendelijke groet,
Viola vd Akker
Datum start: 13-04-2014
Datum einde: 17-04-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


We hebben een winnaar!

hallo Stan,
dank je wel voor je snelle reactie en feedback weer. Ik heb het logo weer aangepast en hierop een paar variaties gemaakt.
uiteraard is een en ander onderling te combineren en kunnen ook de kleuren aangepast worden.
Met vriendelijke groet,
Viola vd Akker
Hoi Viola,
De shortlist wordt steeds korter!
De typografie van het ontwerp rechtsonder spreekt het meeste aan. Maar dan de tekstballon plat en niet in 3D. Kleur tekstballon lichtblauw en media in grijs. Kan dat?
m.vr.gr.
Stan
PS Wat reken je voor ontwerp briefpapier/visitekaartje?

Beste Stan,
Dank je wel voor je waardering. Ik heb het ontwerp zoals je omschreef aangepast. Uiteraard zijn kleuren altijd nog te veranderen.
Met vriendelijke groet,
Viola vd Akker
Hoi Viola,
Ziet er mooi uit! Kiezen wordt nog lastig, er zijn meer onderwerpen die me aanspreken. Hoogste tijd om een jury te formeren (gezin).
m.vr.gr.
Stan
Hoi Viola,
De jury keurt UM af, maar is het met mij eens dat twee keer UMS teveel van het goede is. Oplossing: UMS in de tekstballon en media daar onder of naast?
m.vr.gr.
Stan

Geen commentaar
Verrassend afwijkend.

Geen commentaar
Beste V.,
Kun je laten zien wat er gebeurt als in de tekstballon alleen de letters UM staan, zeg maar de afkorting van UMS Media. Nu staat er twee keer UMS.
m.vr.gr.
Stan