Geen commentaar
Logo personalitymanagement bureau 2.0
- Wedstrijd van: marithuisman89
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 01-07-2014
Datum einde: 15-07-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hierbij nog een inzending. Dit keer heb ik een vlak achter het logo geplaatst zodat het niet meer alleen een woordlogo is.
Hartelijk dank voor je designs. Voor ons logo zijn we meer op zoek naar een logo dat er moderner/jonger eruit ziet. Ik zou eventueel een aantal logo's van andere merken kunnen sturen die wij mooi vinden. Dan krijg je een beetje een idee waaraan we zitten te denken.
Groet

Ik zou niks aan het logo aanpassen. Het is prima zo. Zou eerder een patroon pakken die past bij de organisatie en die je samen met het webadres kan communiceren.
We zijn benieuwd naar de verdere uitwerking van dit concept. Zou jij kunnen laten zien wat je precies bedoeld?