Geen commentaar
Datum start: 07-01-2019
Datum einde: 10-01-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo,
Bij deze mijn ontwerp :)
Het beeldmerk is een combinatie van Lucerna en Arkades. Het beeldmerk lijkt als een opendeur :)
Met vriendelijke groet,
Melvin
Ik wil deze logo kopen. Hoe verloopt dit nu verder?
U moet dan mij selecteren als winnaar, dan ontvang ik een bevestigingsmail van Brandsupply. In deze mail kan ik de bestanden uploaden.
Uw wedstrijd is nu afgelopen. Als het goed is heeft u nu de mogelijkheid om mij als winnaar te selecteren
Ik weet juist niet hoe dat dit moet gebeuren maar ik heb die logo eigenlijk morgenvroeg wel nodig. Hoe moeten we dit doen?
Dan moet u even contact opnemen met Brandsupply.
support@brandsupply.nl
+31 20 262 2353
Als u ze belt kunnen ze u begeleiden om de betaling te verrichten van de wedstrijd. Dan kan ik de bestanden meteen uploaden.
Als het goed is kunt u op mijn ontwerp aanklikken en staat er van als winnaar selecteren. Dan komt u uit op de betalingsmogelijkheden.
Ziet u binnen uw wedstrijd een blauwe tekstvak met de tekst:
Het is tijd om een winnaar te kiezen!
Na het selecteren van de winnaar, is er nog de mogelijkheid om de ontwerper om een laatste aanpassing te vragen. Op het moment dat u de winnaar selecteert, betaalt u aan ons (tenzij het een gegarandeerde wedstrijd betreft waarbij u alles al heeft betaald).
Pas als u heeft aangegeven alle vooraf opgevraagde bestandsformaten naar wens te hebben ontvangen, zullen wij de ontwerper uitbetalen.
Zit er nog geen goed ontwerp tussen de inzendingen? U kunt zelf de wedstrijd met een week verlengen (button onder uw wedstrijdgegevens linksonder). Daarnaast raden wij aan onze tips uit de activatie-mail op te volgen.
Mocht u hier nog vragen over hebben mail dan naar support@brandsupply.nl.
Klik op de inzending die u als winnaar wilt kiezen.
U moet met uw muis op mijn ontwerp staan, dan ziet u in het groen de tekst SELECTEER ALS WINNAAR
Daar moet u op klikken
Als u dat heeft gedaan, dan heeft u mij als winnaar geselecteerd en ontvang ik van Brandsupply een mail om de bestanden te uploaden.
U heeft de wedstrijd aangemaakt zie ik onder de naam cozkanbe. Als u kunt inloggen waar mee u deze wedstrijd heeft aangemaakt. Kunt u de bovenste uitleg die ik u heb gegeven uitvoeren
Mocht het nog niet lukken. Kunt u het beste Brandsupply bellen gelijk om 09.00
+31 20 262 2353