Voor dit ontwerp heb ik me niet laten verleiden tot gemakzuchtige manipulaties met de V, maar ben ik gaan spelen met de E. Het resultaat is een rustig, eigentijds logo dat zelfvertrouwen uitstraalt.
De gekleurde 'dwarspootjes' van de E staan voor de drie pijlers (geld, tijd en kwaliteit) waarop Ventoux zich concentreert bij het leiden van projecten. Het 'uitleggen' van de betekenis ervan is mooi te integreren in bedrijfspitches.
logo Ventoux Consultancy
- Wedstrijd van: sander.voorwinden@gmail.com
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 26-02-2013
Datum einde: 12-03-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar