Ik heb wat verschillende voorstellen gemaakt om een beeld te geven van de mogelijkheden, zowel wat fellere kleuren als pasteltinten.
Welke kleur is de auto waar de sticker op bedrukt zal worden? Wil je deze in kleur bedrukt hebben?
Logo voor ambulante kapster
- Wedstrijd van: Claudia de Graaff
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 10-09-2017
Datum einde: 24-09-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Yvon,
Leuk.. mooie kleurtjes.... je maakt het mij niet makkelijk ;-)
Ik heb een licht grijze auto

Geen commentaar
Hee Claudia, bedankt voor de vier sterren. Als je aanpassingen of kleurvariaties wil zien dan hoor ik het graag.
Hoi Yvon,
Je tweede inbreng scoort hoger! Leuk die schaar verweven in de c en a!
Graag veranderen in (t)huiskapster. Heeft u nog andere kleuren?
Ben benieuwd!!
Groetjes Claudia

Geen commentaar
Bedankt voor de beoordeling. Wat vind je mooi aan het logo en wat zou je graag anders zien? Groetjes, Yvon