Logo voor club feest in Amsterdam

Datum start: 17-03-2016

Datum einde: 23-03-2016

Totaal budget: € 229.00
WINNAAR
Book cover
Y-graphic design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het gaat om een groot feest in Amsterdam, die in verschillende grote hippe clubs in Amsterdam gegeven gaat worden. Het feest gaat Cliché heten en het logo moet zwart/wit zijn. Ik zou graag zoiets dergelijks als dit willen hebben, https://dribbble.com/shots/2453810-Vodka. Alleen dan een vrouw in plaats van een man. Ook de naam van het feest moet in het logo voorkomen. Verder moeten de drie kruisjes van Amsterdam zich in of onder het logo plaats vinden. Ik zal de naam van de designer bij het posten van het logo op social media erbij zetten als diegene dat wil. Voor verdere vragen kunt u mij gerust mailen.

Bedrijfsomschrijving


Het gaat om een groot feest in Amsterdam, die in verschillende grote hippe clubs in Amsterdam gegeven gaat worden. Het feest gaat Cliché heten en het logo moet zwart/wit zijn. Ik zou graag zoiets dergelijks als dit willen hebben, https://dribbble.com/shot.... Alleen dan een vrouw in plaats van een man. Ook de naam van het feest moet in het logo voorkomen. Verder moeten de drie kruisjes van Amsterdam zich in of onder het logo plaats vinden. Ik zal de naam van de designer bij het posten van het logo op social media erbij zetten als diegene dat wil. Voor verdere vragen kunt u mij gerust mailen.

Doelgroep


Feesten in Amsterdam. Jongeren vanaf 21.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


- zwart/wit
- drie kruisjes van Amsterdam horizontaal

Impressie: https://dribbble.com/shots/2453810-Vodka
Een beetje zoals dit, maar dan met een vrouw.

Designer: Y-graphic design Y-graphic design
logo-y-graphic-design-BVUxKdea

Geen commentaar

Yves020Yves020

perfect

Yves020Yves020

De rechter twee zijn helemaal goed

Yves020Yves020

De rechter twee zijn helemaal goed

Yves020Yves020

De rechter twee zijn helemaal goed

Y-graphic designY-graphic design

Dank u wel!!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-y-graphic-design-xIBKpSka

Y-graphic designY-graphic design

Dank u wel! Wat vindt u er zo van? Mvg

Yves020Yves020

Jaa heel goed! Zou u misschien om het rondje heen nog iets kunnen toepassen. Puur voor het idee. Ik kies dit of het logo voorheen, maar vraag mij af of het logo beter wordt als er nog iets meer drukte in zit. Het kan zijn dat het logo namelijk zo al perfect is, maar ben heel benieuwd of u nog iets om het logo kan bouwen. Groetjes, Yves

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-y-graphic-design-uayBucrY

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-y-graphic-design-I3J8KuSO

Geen commentaar

Yves020Yves020

Nog beter dan mijn idee. Heel goed bedacht. Met dat mannetje erbij is nog beter. Rond vind ik eigenlijk ook beter dan ovaal. Zou je misschien nog meer variatie kunnen aanbrengen in de cirkel qua streepjes etc. Dit logo is al top, maar misschien zou je nog andere voorbeelden kunnen geven? Let me know!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-y-graphic-design-Fa2F7OuO

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.