Geen commentaar
Datum start: 05-08-2014
Datum einde: 19-08-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


• wat donkerder grijs
mooi. dit wordt het

Geen commentaar
• met een zilveren achtergrond

Geen commentaar
• wat lichter blauw

Geen commentaar
mijn collega vraagt of het grijze letterkleur iets donkerder kan. Net als de eerste versie, maar iets lichter.

Geen commentaar
kan het ook met zilver achtergrond?
in de vorm heb je verschillende tinten van blauw, ik zou graag de tekst in een andere tint van blauw willen zien, tussen navy blue en lichtblauw in. kan dat?
Ja hoor, zal deze vanavond in elkaar zetten.
en dit, ook met zilver achtergrond

Geen commentaar
grijs achtergrond is heel mooi. Maar lettertype is minder strak. Misschien toch het eerste lettertype weer gebruiken

Geen commentaar
ik vind de blauw achtergrond niet echt strak.

Geen commentaar
Bedankt voor uw beoordeling & feedback.
Ik heb een nieuwe versie gemaakt en deze ook in het blauwe & grijze kleurvlak geplaatst. Zo kunt u zien dat dit logo erg goed tot zijn recht komt, en nog steeds erg krachtig blijft op welke kleur dan ook. Waar ik erg benieuwd naar ben is wat u van het nieuwe lettertype vindt.
Met vriendelijke groet,
Linsey van Rijswijk
Mooi. Het eerste lettertype gebruiken. De blauw kleur van de letters is mooi. Maar de eerste versie met Silver/grijs achtergrond is ook mooi. Kan het in twee versies, dus eentje donker blauw en eentje met grijs/zilver.

Geen commentaar
mooi en strak. de blauwe kleuren in het figuur zijn ook erg mooi. Zou je de volgende aanpassingen kunnen proberen?
- zou je andere letter type kunnen proberen,
- de blauwe kleuren terug in de logo's met grijs en blauwe achtergrond
- iets lichter blauw als achtergrond.
Alvast dank