Logo voor cupcake webshop (non profit)

Datum start: 06-05-2011

Datum einde: 01-06-2011

Totaal budget: € 50.00
WINNAAR
Book cover
Ucreative

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een logo dat echt al een bepaalde look en feel uitstraalt. Het logo wordt gebruikt voor mijn (nog te ontwikkelen) webshop maar het moet ook te gebruiken zijn op een witte achtergrond en te drukken zijn op kleding.

Bedrijfsomschrijving


'As you like it' is een startende webshop welke cupcakes verkoopt. Cupcakes zijn Amerikaanse kleine cakejes, welke in allerlei smaken, kleuren, etc. verkocht kunnen worden.
Ik heb het initiatief genomen om deze website te starten omdat ik het leuk vindt om in mijn vrije tijd te bakken. Dit bakken doe ik samen met mensen met een verstandelijke beperking. Het is in principe dus vooral een sociaal project want we maken nog geen winst; hierdoor heb ik ook weinig budget voor bijv. de ontwikkeling van een logo.
Desondanks zou ik het echt heel erg waarderen als iemand dus tegen de kleine vergoeding die ik er voor kan bieden een mooi logo wil designen. Mocht je de winnaar worden dan kan ik (als je dat wil) naast de vergoeding een link op mijn website plaatsen naar jouw website/emailadres/etc. als ontwerper van mijn logo. En natuurlijk zal ik jou/je bedrijf ook aanprijzen bij andere starters die ik ken.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik wil graag een logo met een beeldmerk, en ik zou graag willen dat de naam van de organisatie ook terug komt in het logo (dus: as you like it).
Verder moet het logo ook niet te druk zijn.

Kernwoorden zijn: hip, smakelijk/lekker, duurzaamheid, samen, toegankelijkheid

Mocht het je lukken (dit is absoluut geen vereiste!) dan mag er ook best wat humor in het logo.


Ik vind het logo (en eigenlijk de hele look en feel) van de hummingbirdbakery erg mooi (www.hummingbirdbakery.com), maar voel je vrij om hier helemaal van af te wijken mocht je een beter idee hebben.

Designer: Ucreative Ucreative
logo-ucreative-AAmXSPGC

UcreativeUcreative

Logo los staand.

willemijnbwillemijnb

Deze versie van het logo vind ik het mooiste.

Graag zie ik deze in andere kleuren, maar ook lijkt het me leuk om deze (vooral logotje links) met iets meer kleur effect te zien. Bijv. een soort schaduw lijn in een complementerende kleur (kan ook meerdere).

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ucreative-2s9HJOS0

UcreativeUcreative

De wedstrijd nadert het eind dus hierbij nog een inzending. :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ucreative-ncBHQ6Ge

UcreativeUcreative

Mijn excuses, Als het goed is heb ik hem nu :-).

willemijnbwillemijnb

Sorry voor de late reactie! Deze vind ik mooi ja. Zou je misschien ook het vlak waar de tekst ; as you like it\' in staat een 3d effect kunnen geven? (ik vind trouwens tot nu toe nog steeds je eerdere design het mooiste, maar ik zou het gewoon graag willen zien). Nog een laatste vraagje: maak je ook wel eens designs voor websites?
Groetjes,
Willemijn

UcreativeUcreative

Beste Willemijn,

Geen probleem, we kunnen altijd nog terug vallen op het oude ontwerp met aanpassingen. Ja ik maak ook websites, zie enkele voorbeelden: http://shurike.com/w&d/web/index.html

Hartelijke groet,

Jeremy

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ucreative-YrgnyAuO

UcreativeUcreative

Geen probleem :-). Zo bedoelt u?

willemijnbwillemijnb

Ik bedoelde eigenlijk die met de witte achtergrond. Dus degene waar ik als commentaar bij heb gezet: \"Deze versie van het logo vind ik het mooiste. Graag zie ik deze in andere kleuren, maar ook lijkt het me leuk om deze (vooral logotje links) met iets meer kleur effect te zien. Bijv. een soort schaduw lijn in een complementerende kleur (kan ook meerdere). \"

Dus, als je de kleur van dat logo zou kunnen gebruiken (die kleur rood, met de witte achtergrond), en dan met de vormgeving van het logo hierboven (dus met het 3d effect), dan maak je me helemaal blij :) Hoop dat het zo duidelijk is :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ucreative-bpR0VhlA

UcreativeUcreative

Beste Willemijn,

Bedankt voor het bericht! Hier is dan de donkere versie.

Vriendelijke groet,

Jeremy

willemijnbwillemijnb

Top! Het 3d effect bevalt me goed. Nog 1 vraagje (sorry!). Zou je deze versie in de kleur kunnen maken die je eerst gebruikte? (dus de kleur van ontwerp #20800). Dank je wel! :)

Groetjes,
Willemijn

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ucreative-TxiRgyf2

UcreativeUcreative

Bedankt voor het positieve antwoordt! :)

Ik heb nog even na gedacht over de kleuren en uw opmerking over dat het te donker is opgenomen in een nieuw ontwerp. Ik vondt deze kleurstelling vrij origineel. Als extra een strik op de balk.

Deze visualisatie zou mooi zijn voor bijvoorbeeld de header op de website, of voor visitekaartjes.

Ik ben benieuwd wat u er van vindt!

Met vriendelijke groet,

Jeremy

willemijnbwillemijnb

Hi Jeremy!

Dank je wel voor het meedenken! :) Ik vind de versie van het logo waar ik als commentaar bij heb gezet \"Deze versie van het logo vind ik het mooiste\" nog steeds het mooiste. Zou je die kunnen maken (dus met die kleuren; witte achtergrond, rood logo met dat beeldmerk), alleen dan met een 3d effect?

Dank je wel!

Groet,
Willemijn

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ucreative-n35ykNyi

Geen commentaar

willemijnbwillemijnb

Nog steeds mooi :) Ik vind het alleen mooier met de witte achtergrond, zoals bij je eerdere designs. Deze kleur rood op de achtergrond vind ik iets te donker/somber.
Tof trouwens dat je voorbeelden hebt gegeven van het gebruik in een huisstijl! :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ucreative-kpTY0LpI

UcreativeUcreative

Bedankt voor het positieve antwoord!
Ik heb uw commentaar verwerkt in een nieuw ontwerp, wellicht is dit meer de richting die u op wilt. Deze keer meer richting goud.

Omdat u nog even moet nadenken zal ik even wachten met verdere ontwikkelingen. Houd mij op de hoogte, ik ben altijd bereid aanpassingen door te voeren :-).

Vriendelijke groet,

Jeremy

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ucreative-BbYQS7hw

UcreativeUcreative

Een wat meer rustige variatie.

willemijnbwillemijnb

Erg mooi! Op dit moment vind ik alleen wel dat het een beetje lijkt alsof de rondingen van het plaatje door het kader van de tekst worden afgekapt, ipv dat het een vloeind geheel is. Kan je daar wat aan doen? :)

Ik vind de kleur mooi! Om het een beetje te kunnen vergelijken zou ik dit logo ook graag in wat andere kleuren zien. Zou dat kunnen?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ucreative-QcWuvTUG

UcreativeUcreative

Hier een voorbeeld met een slogan.

willemijnbwillemijnb

Ja leuk, dat maakt het inderdaad meer een geheel en met tagline heeft hier dus mijn voorkeur.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-ucreative-MNqHs5U8

UcreativeUcreative

Geachte heer/mevrouw,

Hier mijn eerste deelname voor uw wedstrijd. Ik heb gekozen voor de bovenkant van een cupcake en die simplistisch uitgewerkt. Wellicht is het leuk om een tagline toe te voegen aan het logo om het meer een geheel te maken.

Ik ben benieuwd wat u er van vindt!

Vriendelijke groet,

Jeremy

UcreativeUcreative

Een extra puntje, ik heb de \"o\" vervangen met (:

Als een knipoog naar vriendelijkheid.

willemijnbwillemijnb

Hi Jeremy,

Dank je wel voor je inzendingen! Ik vind je designs erg mooi en origineel!

Wat me aanspreek aan je ontwerpen is dat je gebruik maakt van het concept cupcake zonder dat dit direct duidelijk is. Zo zie ik een beeldmerk ook het liefste.

Verder vind ik het fijn dat je een logo hebt gemaakt wat niet kinderachtig of te vrouwelijk is.
Dit komt denk ik mede door het kleur gebruik.

Het kiezen voor een smiley ipv een \'o\', en de hartjes op de tekst vind ik ook leuk. Wel vind ik in de designs waarbij je het allebei hebt gedaan, dat het iets te druk wordt dus ik zou dat voor het een of het ander kiezen.

Ik zal zo nog even specifieker commentaar geven je andere designs.

Groetjes,
Willemijn

ps. Ik hoop dat je het niet erg vindt als ik over een tijdje ineens nog vraag of je wat wilt veranderen; ik heb even wat tijd nodig om er goed over na te denken, maar voor nu vind ik het dus erg mooi :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.