Hallo,
Bij deze mijn ontwerp :)
Met vriendelijke groet,
Melvin
Logo voor een hengelsportwinkel
- Wedstrijd van: sportvisserdh
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 13-10-2017
Datum einde: 03-11-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Goedemiddag, jouw design valt zeer in de smaak.
Ik zou wel graag nog wel een paar kleine aanpassingen zien.
- Zou je Den Haag met normale AA's kunnen maken.
- Het haakje is nu een vliegvishaak, zou je daar een normale haak van kunnen maken?
Kan je dit design in een aantal kleurstellingen kunnen maken om de juiste te kiezen?
Wij zoeken een logo wat ook op kleding kan worden gedrukt, dit moet dan passen bij een roofvisser(snoek), karpervisser en witvissser(brasem). Is het mogelijk om hier een vis voor te gebruiken die overal bij past?
Alvast bedankt!
Hallo,
Bedankt voor uw uitgebreide bericht :)
Ik zal het voor u aanpassen.
Misschien is het juist mooi dat je dan 3 verschillende logo's hebt, waar in elk logo een andere vis heeft.
Net wat u zegt. Snoek, Karper en brasem.
Wat voor kleurstelling had zelf in gedachten. Wat zijn uw favoriete kleuren die u graag wilt zien. Misschien is het mooi als je bij alle 3 de logo's een basiskleur hebt, maar bij elk logo ieder een ondersteunende kleur er bij heeft.
Bijvoorbeeld:
- Snoek ( blauw, groen
- Karper ( blauw, oranje
- Brasem ( Blauw, wit
Heeft u misschien een email voor mij?
Dat klinkt als een leuk idee maar ik heb liever 1 logo die ik overal kan gebruiken.
Kleuren die wij vaker gebruiken zijn naast zwart o.a. groen of geel. Kan je hier iets mee?
Ons emailadres is info@desportvisserdenhaag.nl
Bedankt. Ik heb u gemaild :)