Geen commentaar
Datum start: 11-10-2015
Datum einde: 18-10-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ziet er ook goed uit

Geen commentaar
Dit is te donker wat mij betreft

Geen commentaar
De bovenste is de mooiste. Zou je het dunne kader in de donkere kleur kunnen doen

Geen commentaar
De letters niets meer aan doen. Zou je nog wat willen experimenteren met een kader om het logo.

Geen commentaar
De verfijnde versie, de f sluit nu mooi aan op de e
Kan je de E aan de rechterkant van de M en F juist iets los zetten

Geen commentaar
De onderste twee horen bij de beste tot nu toe door je gemaakte ontwerpen
De bovenste twee niet

Geen commentaar
Deze horen bij de beste tot nu toe gemaakte ontwerpen

Geen commentaar
In een ander font, en bedankt voor de mooie score
De E is duidelijker nu. Hij lijkt wel breder dan de vorige. Dat is minder. Kan ook zijn dat het geheel groter is. Dat kan ik niet goed beoordelen.
Dit is een andere letter, ik zal in de vorige ook het middelste streepje inkorten

Geen commentaar
ik heb de spatiering iets aangepast
Beter.

Geen commentaar
De bovenste en onderste zijn jou beste ontwerpen. Ik neig naar 4 sterren

Geen commentaar
De bovenste en onderste zijn ok. De letters MFR springen er goed uit. De middelste is geen verbetering.

Geen commentaar
Dit ziet er goed uit. Gezien je volgende ontwerp, ben ik benieuwd naar letters E in 1 kleur.

Geen commentaar
Het effect van de bovenste Mag nog meer aangezet worden. Ik vond het lichtblauwe in de vorige versie ook interessant

Geen commentaar
De twee middelste zijn de beste van de vier, Als de F compleet is, dan komen initialen MFR er goed uit.