Logo voor Jeslee

Datum start: 09-05-2011

Datum einde: 08-06-2011

Totaal budget: € 60.00
WINNAAR
Book cover
lia001

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik wil graag een logo voor ons bedrijf laten ontwerpen. Dit logo moet er professioneel uitzien, chic en ook een beetje luxe, geen cartoon of poppetjes, geen kinderachtige modellen. Ik wil graag een leuke lijst (deze lijst moet niet te druk zijn en het liefste wil ik een rechthoekig vorm, laat je inspireren door vintage frames op Internet)en binnen deze lijst een mooi kroon ( geen Vatikaanse kroon aub, dus zonder kruis)Er moet zeker ook de naam van het bedrijf 'Jeslee' en ook deze zin : 'Special fashion for kids'
Ik hou van de engelse schrijfstijl dus chic en schuin maar geen krulletjes of zo. De eerste letter van Jeslee moet een duidelijke leesbaar hoofdletter zijn.
De kleuren die ik leuk vind zijn meestal goud met wit maar ik hou ook van de mutante kleuren (je mag op de paginas van visuleleinformatie kijken welke kleuren ik bedoel, het zijn gewoon prachtig gecombineerde kleuren).
Kroon is Royaal en Royaal is ook vaak donker rood (of donker paars) met goud, dus dit zou ook passen!

Bedrijfsomschrijving


Ons bedrijf is gespecialiseerd in het ontwerpen en maken van bijzonder kleren voor kinderen (oa: bruidsmeisjesjurkjes, jongensfeestkleren prinsessenjurkjes, communiekleren etc.)

Doelgroep


De doelgroep bestaat uit ouders (meestal moeders) van jonge kinderen maar ook van de kinderen zelf die naast hun ouders een model van speciaal kleding willen uitkiezen. Deze kinderen zijn jongens en meisjes van 3 t/m 12.
Het is ook bedoeld voor B2B!

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Deze combinaties vind ik ook mooi :
Bordeaux+goud, goud+wit, blauw+silver, blauw+goud, huidkleur+caramel+goud. Voor de lijst zou ik wat inspiratie halen van de vintage frames (zie bijlage voor voorbeeld) maar geen drukke model aub. Succes ! Ik zou het leuk vinden als ik het resultaat als label kan zien, lijkt meer reel voor ons.

Designer: lia001 lia001
logo-lia001-vPacJrH6

lia001lia001

nieuwe kleuren

YasmineYasmine

Lia, wil je aub je laatste versie ook toevoegen, je hoef alleen maar de bovenste met dat barok achtergrond en de diamantje op de kroon die je per mail hebt gestuurd. Wij willen graag alles via Brandsupply doen. Groetjes

YasmineYasmine

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lia001-7LM25poW

lia001lia001

Hoi Yasmine,
Hoe vind je deze nieuwe kronen en de nieuw compositie?

YasmineYasmine

Hallo Lia, de bovenste logo nemen we morgen avond mee om een beslissing te nemen over je beste bijdrage voor Jeslee. Je hebt nog 22 uur om het nog mooier te maken, hier zijn onze laatste tips voor jou : kleur bordeaux mag weg. Graag een vintage zachte streepje tussen Jeslee en Special fashion...Kroon is echt mooi maaaar mogen we het helemaal voor ons alleen hebben ? als niet dan graag een andere kroon in dezelfde stijl om het ons eigendom van te maken.Kan je het geheel logo iets rechthoekig maken want het is nu een vierkant . Wij blijven actief tot laat vanavond en ook morgen om constant feedback te geven, wij doen ons best om jullie op gang te helpen.
Succes! Uiteindelijk Maandag wordt een winnaar genoemd. Succes Lia!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lia001-kCJ5PP1s

Geen commentaar

YasmineYasmine

Van deze 3 modellen is de eerste en de derde 4 sterren waard! Deze lijst 1 en 3 zijn prachtig!
Alleen de harmonie mist nog. Ik weet niet of je mij kan begrijpen. En ja heb je een andere soort kroon, en die hoeft niet persee boven Jeslee, je mag ook wat proberen. Laat ons zien wat je met de krook kan doen, maar hou wel deze lijstjes (1 en 3). Je bent sowieso een finaliste! Good luck!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lia001-T9oGdEES

lia001lia001

Hoi Yasmine,
2 versies. Welk kroon is beter?

YasmineYasmine

Hoi Lia, deze gouden kroon is veel mooier dan de zilvere vind ik, maar het totaal plaatje klopt alweer niet. Ons logo moet echt een mooi luxe lijst krijgen, kijk aub naar de bijlage, misschien kom je volgende poging nog dichterbij.
Merci!

YasmineYasmine

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lia001-pWIAWuDQ

lia001lia001

blauw + silver

YasmineYasmine

Idem

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lia001-dT3sb5Hs

lia001lia001

Vind je dit beter?

YasmineYasmine

Hoi Lia, het is veel beter maar het klopt nog niet helemaal. Ik zou de kroon anders doen want deze kroon is te eenvoudig. Lijst is nog steeds te druk en kan een afleiding zijn voor de binnen text.
Gr.
Yasmine

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lia001-Ppz7q8Yq

lia001lia001

Jeslee logo, with bordeau background.

YasmineYasmine

Hallo Lia, je snapt precies wat ik bedoel \"sierlijke lijst + kroon + Jeslee + zin\'\' Ik vind deze kroontje niet echt mooi (ik denk dat en ander model, breeder met platte bodem zou beter op de lijst kunnen staan, betreft de lijst zou jij de grote decors links en rechts iets minder druk kunnen maken en ik ben echt benieuwd naar het resultaat in mutant blauw + silver.
Groetjes en succes Julia

YasmineYasmine

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.