Geen commentaar
Logo voor mijn psychotherapie praktijk
- Wedstrijd van: DeVrijeZone
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 30-07-2018
Datum einde: 15-08-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Diverse opties om een indruk te krijgen van mogelijkheden.
Hamvraag is natuurlijk: hoe wil je jouw praktijk profileren?
Mooiste is wel als de toptitel wordt uitgelijnd over de volle breedte van het logo. Dit betekent:
• meer tekst = minder groter lettertype
• hoofdletters = minder groot lettertype
• minder tekst = optie op groter of uitgespreid lettertype
'COACHINGSPRAKTIJK' kan door te verkleinen wat leesbaarder gemaakt worden, zoals bij 'PSYCHOTHERAPIE'.
Oh sorry we zijn nu op vakantie vandaar de vertraging
En nog een met COACHING zonder de rode O
En nog een met COACHING zonder de rode O
En nog een met COACHING zonder de rode O
En nog een met COACHING zonder de rode O
Oh sorry vakantie WiFi is duidelijk niet betrouwbaar haha
Voor nu coaching ik ben "nog" niet gecertificeerd dus mag me toch nog geen psychotherapeut noemen. Of ik dat wil veranderen later zal ik dan wel zien. De mensen gaan toch voor mij komen en niet om een zware titel die mensen hebben ze namelijk allemaal al gezien.

Geen commentaar
Kan je hier ipv psychoterapie praktijk eens coaching van kunnen maken?
Dezelfde grote als "DE VRIJE ZONE" en de O van Coaching ook rood?
Bedoel je 'COACHING PRAKTIJK' of 'COACHING'?
Exact dezelfde grootte in hoofdletters impliceert overigens wel dat dit deel van je bedrijfsnaam is (in KvK). Maar zeg het maar.
Coaching met een rode dikgedrukte 'O' leest gemakkelijk als CO-ACHING.
Nu heb je natuurlijk wel te maken met mensen met een 'aching soul', maar ik weet niet of dit optisch zo goed communiceert.
Nog een gedachte: er zijn een hoop coachingsbureaus... de niche waar jij je op richt is heel specifiek. Wellicht goed om te weten:
Zijn je cliënten eerder geneigd een coach te benaderen (vanwege laagdrempeligheid, stigma, etc.)? Of zijn ze juist op zoek naar een therapeut (vanwege het verlangen naar professionele hulpverlening (iedereen kan coach worden er is geen keurmerk voor nodig), de diepte van de ervaren problematiek, etc.?
Aan de andere kant spreekt Co-aching ook wel weer heel mooi dubbelzinnig van mee-(co) lijden (aching). Dus niet medelijden, maar je compassie dat jij je can inleven in je cliënten.

Nog een variatie.
"Vliegen" even verbeteren ;-)
Excuus, bij deze.

Voorbeeld van een complementerende slogan
Als 'alles wat ze voelen' een plek mag hebben, zou ik daarmee iets doen in je slogan. Het mooie is dat dan het anker aspect ook ineens up en down uitdrukt.
Leren vliegen mag met ups & downs

Geen commentaar
Je blauwe voorkeurskleur kan wel op 50% transparantie. De kleur is prachtig maar wel iets te nadrukkelijk naast het groen om een mooie balans te creëren.
Ja ik word hier wel blij van ja.
Ja mooi lettertype, welke is het?
Swis721 Lt BT, ietwat bewerkt (qua letterafstand en hoogte)
Het compassie aspect mist nog wel.
Als je zegt 'compassie' wat is dan het eerste waar je aan denkt?
Voorbeeld van een andere klant van me: www.rise-up-ergotherapie.nl die als passie had om mensen weer het vermogen te geven om hun gewone leven op te pakken, bedacht ik als slogan 'Get your life back!'
Eventueel zou jij ook een slogan/credo kunnen toevoegen om compassie uit te drukken.
Ik heb compassie voor datgene wat het jonge kind (mijn client toen die tussen 0 en 4 jaar) heeft moeten doorstaan/overleven.
Ja een goede tip daar zal ik eens goed over gaan nadenken

Geen commentaar
Mooi font ik hou wel van Calibri (of Calibri Light) het groen er omheen vind ik minder.
Idee:
1) 'Anker' element van het embleem van de mariniers als uitgangspunt
2) Vogel voor vrijheid en vleugels uitslaan
3) Vogel bewust geen duivenbek, maar gekromt om daadkraad zichtbaar te maken
4) Vleugel weerspiegelt de dienst-dwarsstrepen die zichtbaar zijn in diverse diensten (leger, politie, brandweer, etc.)
5) Logo volgt de exacte lijnen van het Praktijk Emotions logo, kleuren zijn de 'stoerdere' versie, waarbij een lichtblauw gekozen is boven grijs om het logo sprekend te houden en de wijdsheid van de lucht te symboliseren.
Font is Swis721 Lt BT. Heb je liever Calibri?
Gedachte achter het blok rondom tekst was dat het de naam in een dun font geschreven benadrukt en basis geeft. Zo van, 'Streep eronder'.
Liever geen blok? Of in kleur
Iets met de Vrije Zone waar de O de kleur rood heeft van het oude Korps Mariniers logo: http://www.defensieuniformprivemuseum.nl/wordpress/wp-content/uploads/2013/11/Embleemkorpsmariniers.gif
En dan hebben we 3 basis kleuren waar ik en het Korps Mariniers erg van houden.
En dan hebben we 3 basis kleuren waar ik en het Korps Mariniers erg van houden.

Geen commentaar
Erg krachtig