Geen commentaar
Logo voor nieuw communicatiebureau
- Wedstrijd van: mcjdebekker
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 13-01-2017
Datum einde: 20-01-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hi Ingeborg,
Dat is geen probleem, zie bijgaand.
Ik hoor het wel.
Jorina - Mooiniet
Dank. Ik merk dat ik toch steeds terugkom op de rode variant. Vind die toch het meest krachtig overkomen van allemaal.

Hallo mcj,
Dank voor je positieve reactie! Ik snap meteen je associatie met Golden Tulip. En als je dat eenmaal ziet, kom je daar ook niet meer vanaf ;).
Ik heb een drietal uiteenlopende combi's gemaakt met zachtere kleuren.
Graag hoor ik of hier een richting bij zit die je aanspreekt.
Vriendelijke groet,
Jorina - Mooiniet
Dank voor deze uitwerking. Ik vroeg erom omdat ik eens wilde kijken naar eventueel een ander gevoel bij zachtere kleuren. Maar ik merk dat ik de hardere kleuren (in jouw inzendingen de rode) toch mooier vind. Mag ik je vragen ook nog wat suggesties in andere "knallende kleuren" te doen?

Hallo mcj,
Hierbij mijn strakke voorstel voor een logo.
Ik heb gekozen voor een elegant en clean beeldmerk die je naam verbeeld. Daarbij een strakke, doch vriendelijke letter.
Ik heb twee kleuropzetten gemaakt. Het blauw/goud maakt het wat chiquer en zakelijker tov het frisse rood. Die
laatste springt meer in het oog, maar het is net wat je het meest aanspreekt. Ik ben bewust weggebleven uit de groenen; dat gaf een beetje 'fruitteler-gevoel.'
Graag hoor ik wat je vind, aanpassingen zijn altijd mogelijk.
Vriendelijke groet,
Jorina - info@mooiniet.nl
Mooi! De kleurcombinatie blauw met goud en de bloem associeer ik met Golden Tulip. Het rood heeft daarom mijn voorkeur als t gaat om deze twee. Zou je nog eens met wat andere (misschien iets zachter) kleuren kunnen spelen?