Logo voor nieuw psychotherapie gericht organisatie

  • Wedstrijd van: WiSN
  • Categorie: Logo
  • Status: Beëindigd

Datum start: 25-07-2015

Datum einde: 10-08-2015

Totaal budget: € 130.00
WINNAAR
Book cover
freebird

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwerp een mooi logo voor onze groeigroep010.

De groep is voor mensen die geestelijk en emotioneel willen groeien, die zichzelf en anderen beter willen leren kennen, die meer in harmonie met zichzelf en anderen willen leven.

Kernwoorden:
Groei
Ontwikkeling
Samen
Verbondenheid
Geborgenheid
Spontaniteit
Vitaliteit

url: www.groeigroep010.nl

Logo wordt gebuikt voor de website en later in andere communicatiemiddelen vb visitekaartjes en folders.

Bedrijfsomschrijving


De groeigroep bied je de mogelijkheid om nieuwe kanten van jezelf te ontwikkelen en nieuwe ervaringen op te doen. Door samen met anderen te zoeken naar je ware zelf van daaruit te leven in verbondenheid met jezelf en anderen.

Moeilijke en bijzondere ervaringen op het werk of privé kunnen worden verwerkt. Interacties tussen groepsleden kunnen worden verhelderd.

Bij het werken aan jezelf in een groeigroep leer je door stil te staan bij jezelf in wisselwerking met anderen jezelf kennen en contact maken met verschillende aspecten en lagen van jezelf.

De groeigroep nodigt je uit om praktische levenssituaties van het nu te reflecteren, te doorleven en het verworven inzicht te kunnen toepassen in de praktijk van alle dag met behulp van de groepsleden.

In de groeigroep is er de mogelijkheid om te experimenteren met nieuw gedrag.

Doelgroep


De groep is voor mensen die geestelijk en emotioneel willen groeien, die zichzelf en anderen beter willen leren kennen, die meer in harmonie met zichzelf en anderen willen leven.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Kleuren: warme kleuren

Logo uiterlijk: mag er speels uitzien, niet te zakelijk. De groep moet gesymboliseerd worden bv in een vorm van een kring.

Designer: freebird freebird
logo-freebird-wKLhWpH6

freebirdfreebird

De kleuren veranderd maar u mag natuurlijk uw voorkeur aangeven voor de kleur!

WiSNWiSN

Dank voor je nieuwe kleuren. Dit werkt beter. Alleen de 010 liever hetzelfde houden als in het vorige ontwerp.

WiSNWiSN

zou de kleurstelling ook naar groen/licht goen of oranje/groen veranderen?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-freebird-lOoQbJKa

Geen commentaar

WiSNWiSN

Leuk idee om een mens als boom voor te stellen. Zou de kleur bruin ook vervangen kunnen worden in een andere kleur?

WiSNWiSN

Ik zou graag ook iets van de groep in het logo willen terug zien. Met 010 kan misschien meer.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.