Logo voor nieuw te starten bedrijf italiaanse delicatessen/workshops

Datum start: 04-02-2013

Datum einde: 18-02-2013

Totaal budget: € 150.00
WINNAAR
Book cover
Orange+Blue

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij starten met ons nieuwe bedrijf 'Hoek delicatessen'.
Binnen ons bedrijf zullen wij kaas, wijn en delicatessen verkopen, daarnaast worden er workshops verzorgd.

Wij willen graag een logo laten ontwerpen, kleuren staan nog open maar willen wel graag netheid maar daarbij ook vrolijkheid uitstralen.

De bedrijfsnaam wordt 'Hoek', met de voetnoten wijn, kaas, delicatessen

de domeinnaam www.hoekdelicatessen.nl

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Orange+Blue Orange+Blue
logo-orangeblue-oPuvL7zs

Orange+BlueOrange+Blue

beste heer, mevrouw,

hierbij onze inzending. we hebben gekozen voor een natuurlijk (niet kunstmatige) look.

Het lettertype is chique en de organische rondingen zorgen voor gezelligheid. we hebben gekozen voor een natuurlijke, warme kleur groen.

we zijn benieuwd naar uw reactie.

met vriendelijke groet,

Roy & Jeanine

hoekdelicatessenhoekdelicatessen

Hallo Roy en Jeanine,

Wat een geweldig logo, wij waren meteen enthousiast!
Ofwel wij kiezen voor jullie! Echt ontzettend bedankt voor jullie inbreng.

Wel ook meteen een volgende vraag, kunnen wij ook bij jullie terecht voor meer materialen bijvoorbeeld onze eerst volgende stap, autoreclame?

Ik hoor het graag,

met vriendelijke groet,
Bianca Hoek
Hoek Delicatessen

Orange+BlueOrange+Blue

Hoi Bianca,

bedankt voor de leuke reactie! goed begin van het weekend. Wij kunnen alles regelen, ik zal je zo even een berichtje sturen.

gr roy

CasperMoerkerkCasperMoerkerk

Bianca,
Het is niet de gang van zaken om voor het einde van de wedstijd al een winnaar te kiezen. Doe je dit toch heb dan op zn minst het fatsoen dit te melden in je beschrijving zodat er niet nog 40 onnodige inzendingen worden gemaakt. Dit is dus zonde van al onze tijd, wat ik gewoon hartstikke asociaal vind.
Veel plezier met je logo.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.