Geen commentaar
Logo voor onderwijsinnovatie adviesbedrijf
- Wedstrijd van: Lottederooij
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 21-02-2013
Datum einde: 28-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Lotte,
Ten eerste leuk om te horen!
Hierbij heb ik een voorstel gemaakt voor een visitekaartje en de kleuren omgegooid in de naam,
Op de site heb ik gekeken, is het de bedoeling dat die in het kleuren vlak komt? want die is rood of blauw etc.
Gr,
Ester
Natuurlijk is er een mogelijkheid om een andere voorstel te maken als dit ontwerp je niet bevalt!
Ik hoor het graag!

Geen commentaar
Hoi Esther,
Dit en het ontwerp hieronder zijn mijn favorieten. Ik zou je willen vragen iets meer grijs toe te passen om het wat zakelijker te maken (bijvoorbeeld Lotte en de Rooij omgooien). Ook zou ik het fijn vinden als je het ontwerp gereed maakt voor een visitekaartje en website.
Groet,
Lotte

Geen commentaar
Beste Lotte,
Hierbij mijn aangepaste versie, met de gewenste eisen!
Als er verder nog aanpassingen nodig zijn hoor ik dat graag!
Mvg,
Ester

Hierbij mijn eerste voorstel,
Ik hoor graag uw feedback!
Mvg,
EsterN
Hoi Esther,
Ik ben erg enthousiast over je strakke design. Ik heb nu 4 designs over waaruit ik ga kiezen. Zou je de volgende feedback nog kunnen verwerken in je ontwerp:
- een afbeelding zonder de tafel als achtergrond, dan kan ik het beter beoordelen.
- 'de' van de Rooij graag in kleur i.p.v. grijs
- een iets groenere blauw ;-)
- de optie dat de tekst rechts van het logo staat
Alvast dank!
Vriendelijke groet,
Lotte