Dankzij de verlenging van de termijn. Dit is het logo vereist. Als er andere tests die u wilt mij vraagt.
Datum start: 13-07-2015
Datum einde: 31-07-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dank!
Gefeliciteerd! Wij gaan graag door met dit logo. Graag ontvang ik het logo in alle bestandsformaten, de kleurcodes ed van je. Alvast bedankt!
en het lettertype aub
MET DANK. Ik stuur alle eisen (vector afbeelding, kleuren en lettertypes), maar ik denk dat je moet in staat zijn om me de overwinning nodig om al het materiaal te sturen toewijzen "via de site."

4 meer voorstellen paren verschillende kleuren.
Ik wacht op feedback voordat u andere combinaties.
Met dank.
Ziet er goed uit! Dank je wel!
Met Dank. Laat het me weten als je wilt andere combinaties van specifieke kleuren te proberen. In elk geval, zoals u ongetwijfeld nog het logo wordt geleverd in origineel bewerkbaar, zodat de combinatie daarvan ook kunnen worden later veranderd.

Ik verwijderde Assetmanagement en ik stuurde vier voorstellen van paren van verschillende kleuren: Als u wilt experimenteren met kleur vraag me ook.

a

a

a

a

a

a

a
Beste, dank voor je inzendingen! Deze vinden we erg mooi. Kan je het nog in een paar kleurcombinaties nader uitwerken? En het woord "Assetmanagement" mag weg uit het logo.
Ik ben het vertalen naar het Nederlands met Google Translator ...
Dank u voor uw complimenten. JA, ik kan het geschreven Assetmanagement logo te verwijderen en stuur andere kleurencombinaties (als u liever het mij vraagt).
Ik heb slechts één probleem, ik heb de limiet van 15 voorstellen bereikt en de site zal niet laat me deze andere verzenden; heb je een manier om deze limiet te deblokkeren? hoe kan ik stuur je andere voorstellen dat je het mij vraagt?
Ik wil graag deze kleurcombinatie kiezen, zonder Assetmanagement. Kan jij dit aanpassen?
Ok ... je kunt het woord te verwijderen en laat de originele kleurencombinaties.
Nu echter, kan ik niet mijn voorstellen annuleren (nu om extra die ik verwijderde de degene die je niet stemmen sturen, maar ze zijn nu ... finete alle 15 nominaal). Ik stuurde een mail naar de redacteur van de site om te vragen hoe kan ik doen om andere voorstellen te sturen, maar ik heb nog niet gereageerd. Je hebt geen manier om mijn limiet van de voorstellen te ontsluiten?
Echter, als ik win, zal ik het originele bestand te presenteren, waar de combinatie van kleur is die keuze en het schrijven kan gemakkelijk worden verwijderd.
Ik heb geen mogelijkheid om het limiet op te heffen, helaas.
OK. Maar zoals hierboven vermeld, het logo alleen kan doen (ik geladen 8 voorbeelden), de favoriete kleuren kennen op het moment van oplevering van het werk zal de een met de juiste kleuren en zonder Assetmanagement sturen. Je kunt goed gaan?

a

a

a

a