Ontwerp een logo voor een kunstenares die van dieren houdt (schilderijen, keramiek en urnen)

Datum start: 11-11-2014

Datum einde: 28-11-2014

Totaal budget: € 229.00
WINNAAR
Book cover
Daisyvt

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een mooi logo voor mijn kunstenaar bedrijf en mijn bedrijf 'De Urn'. Dit kan hetzelfde logo zijn, maar mogen ook twee verschillende logo's zijn die in stijl bij elkaar aansluiten.

Ik ben zelf kunstenares en maak schilderijen en beelden/beeldjes/vazen van keramiek. Mijn inspiratiebron is vaak het dierenrijk. Mijn sterrenbeeld is leeuw, waardoor de leeuw een speciaal plekje in mijn hart heeft.

De zwaan heeft dat zeker ook, die speelde een belangrijke rol in het leven van mijn vader. Voor hem heb ik een urn in de vorm van een slapende zwaan gemaakt. Deze slapende zwaan ligt nu bij mijn moeder in de tuin bij zijn favoriete rozenstruik. De reacties op de urn waren zo mooi, dat ik besloten heb dat ik ook andere mensen wil helpen met een mooie en persoonlijke herinnering van hun dierbare. Vandaar dat ik naast mijn kunstenaarsbedrijf ook 'De Urn' heb opgericht, en daarvoor gepersonaliseerde urnen en herdenkingsbeeldjes maak, uniek en passend bij de persoon die is overleden.

Ik signeer mijn werk altijd met 'SWES'; dat zijn mijn initialen.

Met logo's heb ik geen ervaring en daarom heb ik jullie hulp daarbij nodig. Ik ben heel erg benieuwd naar de inzendingen!

Ik heb een aantal van mijn kunstwerken geüpload, zodat jullie een idee krijgen van mijn werk ter inspiratie voor het logo (moeilijk om te kiezen wat jullie het beste helpt trouwens ;-) ) Ik hoop dat jullie hier is aan hebben:
#1: de Leeuw - één van mijn schilderijen.
#2: Uiltje - een beeldje van keramiek. Dit beeldje is ook een potje en heb ik gemaakt voor ouders die de tandjes van hun kindje erin willen bewaren. Op het geboortekaartje van dit kindje stond een klein uiltje, vandaar dat dit potje een uiltje is geworden.
#3: Olifantje - dit olifantje is op een Japanse manier gestookt in open vuur, vandaar het krakalee-effect.

Bedrijfsomschrijving


De naam van mijn kunstenaarsbedrijf is mijn eigen naam: Susanne Suermondt
Ik maak: kunst en keramiek

Mijn tweede bedrijf heet: De Urn
Onder deze naam maak ik unieke gepersonaliseerde urnen, die passen bij degene die overleden is.

Ik werk en woon in Amsterdam.
Ik signeer mijn werk met 'SWES'.

Doelgroep


Ik verkoop over het algemeen aan particulieren.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik hou van dromerige en persoonlijke logo's. Een logo dat ik mooi vind is die van bynadia.com. Het gebruik van 'waterverf' in het logo vind ik mooi.
Daarnaast vind ik het mooi als de tekst in het logo handgeschreven lijkt, om het meer persoonlijk te maken.

Aansprekende kleuren: blauw, rood, zwart, grijs, wit, mintgroen, pastelkleuren,
Kleuren die mij minder aanspreken: paars en groen

Designer: Daisyvt Daisyvt
logo-daisyvt-JP2qUld2

DaisyvtDaisyvt


Aangepaste logo De Urn, en voorbeelden hoe het logo gebruikt zo kunnen worden op uitingen.

Voor meer en een beter resultaat kijk op:
https://www.behance.net/gallery/21455005/Logo-Design-Susanne-Suermondt

Susanne SuermondtSusanne Suermondt

Dank je wel Daisy!

Wat gaaf om te zien hoe de logo's uitpakken op verschillende uitingen!

Susanne SuermondtSusanne Suermondt

De Urn spreekt me zo veel meer aan, echt top!

Kan het zijn dat de tekst van De Urn iets dikker lijkt dan het originele logo van SWES? Dan zou ik de tekst van De Urn ook liever is dunner willen. Verder vind ik het puntje bij het SWES-logo leuker dan het punt in het logo van De Urn, omdat het eerste puntje ook een beetje op een hartje lijkt. Zou je datzelfde puntje bij De Urn kunnen plaatsen?

Groetjes,
Susanne

DaisyvtDaisyvt

Hoi Susanne,
Mooi dat dit logo je meer aanspreekt, dat klopt inderdaad.
Heb hem wat dunner gemaakt en het andere puntje gebruikt. Ik voeg hem toe aan de het online bestand op behance, waar je het overzicht dus kunt blijven zien.
Op deze site upload ik hem opnieuw. :)

Groetjes Daisy

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-daisyvt-nK4CQLJY

Geen commentaar

Susanne SuermondtSusanne Suermondt

Hi daisy,

Dank je voor de aanpassingen! Ik twijfel nog over de r. Zou je nog een versie met de oude r willen maken maar dan iets ronder? Alvast bedankt!

Groetjes,
Susanne

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-daisyvt-M84P1kBM

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-daisyvt-JenVoEbI

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-daisyvt-a5dMDS9A

DaisyvtDaisyvt

Hallo Susanne,
Hier de aanpassing voor het logo van de Urn, de tekst zou altijd nog dunner kunnen, of dikker, dat is maar net wat je wilt. :)

Susanne SuermondtSusanne Suermondt

Wow snel! :) dank je!

DaisyvtDaisyvt

Ja het aanpassen van de letterdikte is een snelle aanpassing en ik zat achter mijn bureau dus vandaar! :) Graag gedaan

Susanne SuermondtSusanne Suermondt

Hi Daisy,

Er kwam nog iets in me op. Is het mogelijk om van de R een kleine r te maken, ik ben benieuwd hoe dat eruit zou zien. Bijvoorbeeld zoals in het ontwerp van Mo met de slapende zwaan. Kan dat?

Alvast bedankt!

Groetjes!

Susanne SuermondtSusanne Suermondt

Hi Daisy,

Ik ben benieuwd of je nog tijd hebt om de kleine aanpassingen aan het logo voor De Urn te doen? Ik heb je ook een persoonlijk berichtje gestuurd met de feedback-puntjes op een rijtje (voor de duidelijkheid :) )

Groetjes,
Susanne

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-daisyvt-XYrQhq8O

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.