Geen commentaar
ontwerp een logo voor een nieuwe makelaardij met persoonlijke aanpak en passie voor wonen
Datum start: 25-11-2015
Datum einde: 09-12-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


een goed idee. de kleur minder
Ik vind die hand met de sleutel een steengoed idee. zou je dat verder willen uitwerken?
Bedankt, ga ik doen. Bedoelt u met uitwerken een andere vorm van een hand? Of wat bedoelt u precies? Mvg
heb je nog andere ideeen waarin je de hand met de sleutel in het logo kan verwerken of in een ander lettertype? donkerblauw vind ik prettiger dan zwart.
het zwart zou ik liever
Oke bedankt, ik ga brainstormen! mvg
dit logo blijft toch mijn voorkeur houden. kan je verschillende voorbeelden maken met de kleuren zwart, magenta en of blauw?
Beste Yolanda, bedankt voor uw bericht. Ik ben tm. Vrijdag niet thuis, maar ook na sluiting wedstrijd kan ik nog dingen aanpassen en per mail laten zien. Wat is uw mailadres? Het mijne is info@y-graphicdesign.nl bedankt!
ik ga voor dit logo. Dit verteld eigenlijk zo goed wat ik doe. "Geef mij de sleutel van je huis en ik regel de verkoop van A tot Z" mijn email ; yaartse@gmail.com

Geen commentaar

Wat vindt u van deze varianten? Mvg

Geen commentaar
idee leuk maar te zakelijk. ik ben juist voor de persoonlijke benadering