Ontwerp een uniek, creatief en cute logo voor een nieuwe webshop!

Datum start: 25-09-2016

Datum einde: 09-10-2016

Totaal budget: € 150.00
WINNAAR
Book cover
logoman

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een modern, maar vrolijk logo voor een nieuwe webshop, cutestuff.nl. Het logo moet schattig zijn, maar niet kinderachtig. Het mag kleur bevatten, maar moet ook in een monocolor overeind blijven. Het moet een kwalitatieve en professionele uitstraling hebben. Tenslotte is het de bedoeling dat (een afgeleide van) het logo ook te gebruiken is als keurmerk (stempel vorm waarmee we producten kunnen kenmerken als 'cute stuff')
Cutestuff.nl biedt lifestyle- en cadeauproducten met een schattig (aziatisch) tintje. Uniek in aanbod met oog voor detail en service centraal. Google 'kawaii' even voor cute inspiratie.

Bedrijfsomschrijving


Cutestuff.nl biedt unieke lifestyle- en cadeau artikelen met een cute Aziatisch tintje. Oog voor de klant en kwaliteit voorop.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


cute, modern, kawaii

Designer: logoman logoman
logo-logoman-Fgv3krIm

Geen commentaar

cutestuffcutestuff

Good cute design, great font.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-logoman-taLQSiNU

Geen commentaar

logomanlogoman

Hello,
hereby the logo with the blushes clearer and softer.
Best,
L

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-logoman-Kuy1eOcS

Geen commentaar

cutestuffcutestuff

Thanks for the new version. Again, really good. Color of the blushes are too hard. More transparent would be appealing. Good to see the logo works as a stamp as well.

logomanlogoman

Thanks for your feedback.
I'll make the rose less hard.
Kind regards
L

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.