Geen commentaar
Ontwerp mijn logo met beeldmerk voor Veertje nl een ’write design’ website
- Wedstrijd van: Veertje.nl
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 17-01-2022
Datum einde: 20-01-2022
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hope the proposal finds well to you :)
I have sent you a private message, did you receive it?
yes I got it !

Geen commentaar
How about this proposal ? :) Hope you like it

Geen commentaar
:)
Leuk bedacht deze! Ik heb inmiddels een aantal die ik overweeg. Ik vind het goed bedacht dat het toch een soort veertje is, maar niet kinderlijk. Ik ga het even laten bezinken! Dank!
Thank you very much :)
Hi Mehru, is it possible for you to put the URL in the circle on the richt side? in small or big caps? And make the V in the middle only a tiny bit smaller? I would really like to see that. I am very fond of the circle you made that has te looks of a really cool feather. I would be really thankful!
*right side. Like from the bottom up to the right side. (Sorry hard to explain in English) ;)
hhh :D it's ok

Geen commentaar
Dankjewel hiervoor! Ik heb inmiddels besloten dat het geen griffel gaat worden voor mij, dus die kan ik wegstrepen. Bedankt voor je moeite.