Geen commentaar
Say cheese!
- Wedstrijd van: Martine van der Linden
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-04-2015
Datum einde: 15-04-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ik geloof dat ik hier niets meer aan toe te voegen heb. Ik laat ook dit logo nog een tijdje op mij inwerken en kom erop terug.
Bedankt voor uw feedback en beoordeling. Mvg
Mocht er zo tegen het einde van de wedstrijd nog iets zijn wat u wenst omtrent het logo hoor ik dat graag. Het zou een eer zijn een logo voor een online magazine te hebben ontworpen, het zou mijn eerste zijn :-)

Geen commentaar

Geen commentaar

Hoi Martine, wat vindt u van deze variant? Mvg Yvonne

Zonder punt wordt hij als volgt. Mvg
Snelle reactie, dank! Ik kom hier snel weer op terug.
Ik heb hem nu aan een aantal mensen laten zien. Het blijkt dat het kaasje als A wat onduidelijk is. Hebben jullie hier ideeën over, dat wel een kaaspuntje in het logo is verwerkt, maar dat er ook geen twijfel kan bestaan over de letters.
Ik ga daar eens over nadenken en laat morgen van me horen! Mvg

Meer op deze manier? Mvg
Dit vind ik erg mooi. Alleen toch nog de punt achter 'kaas' weg. Ik laat het verder nog even op mij inwerken, maar ben hier wel erg positief over!
Bedankt, ik ga de punt weghalen. Mocht u nog nieuwe inzichten krijgen hoor ik ze graag. Mvg

Geen commentaar

En nog een variant hierop. Mvg
Ook erg mooi! Alleen vind ik die kaaspunten als rand wel wat druk (ook bij de variant waar minder kaaspunten zijn gebruikt). Misschien een dikkere lijn in plaats van die kaaspunten, en dan wel in die gele kleur?
Bedankt voor uw beoordeling, ik ga het aanpassen. Mvg

Beste,
Hierbij een nieuwe variant waarbij de aanhalingstekens vervangen zijn door een punt. ik heb meerdere lettertypen geprobeerd maar geen één komt er zo sterk uit als deze als ik goed 'textuur' wil weergeven, rond, luchtig maar ook oud en brokkelig. Wel heb ik een beter lettertype gekozen voor het label, het gestanste, misschien oogt het dan net wat professioneler, maar toch speels. Ik hoor graag wat u vindt. mvg

Geen commentaar
Bedankt voor uw beoordeling! Ik hoor het graag als u nog aanpassingen zou willen zien. Mvg
Beste Martine, zou u de beoordeling kunnen toelichten? Zodat ik, nadien nodig, het logo nog kan versterken? Mvg
De aanhalingstekens zouden wat mij betreft weg kunnen. Misschien zijn die te vervangen voor een punt achter kaas. Voor de rest laat ik dit logo nog even op mij inwerken. Hij spreekt me aan, maar vind ik dat over een x-aantal maanden nog steeds zo. Ik vind het lastig om te zeggen waardoor dat komt. Misschien kan er nog iets met het lettertype, dat het wat korrelig is?
Bedankt voor deze feedback, ik ga morgen sowieso de aanhalingstekens vervangen en zal nog wat variaties van lettertypes laten zien. Mvg Yvonne