Toeterdonk

Datum start: 01-01-2015

Datum einde: 13-01-2015

Totaal budget: € 100.00
WINNAAR
Book cover
ASart

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Verfraai ons huidige logo tot een stijlvol en uitnodigend logo. Het moet gezelligheid, laagdrempelig en kwaliteit uitstralen, de naam moet duidelijk leesbaar zijn. Het logo zal op al onze briefwisseling, website, facebook, affiches en vlag gebruikt worden. Het moet dus ook als grote afbeelding op een poster of vlag aanspreken.

Bedrijfsomschrijving


De fanfare "Toeterdonk" is een zeer jonge groep muzikanten. Een fanfare heeft meestal een ouwbollig karakter, daar proberen wij verandering in te brengen. We zijn een orkest van ca. 30 mensen die allen zeer gemotiveerd om samen mooie muziek te maken, de vriendschapsband is het "geheime" ingrediënt van ons succes als groep. Gezelligheid en het open-minded zijn kernwoorden in onze werking, in combinatie met het streven naar kwaliteit.

Doelgroep


van 7 tot 77. Alle mensen van het dorp die de affiches zien en surfers op het net.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het nieuwe logo zou volledig in de lijn van het oude moeten liggen. Geen nieuw logo, maar een verfraaiing van het oude.

Designer: ASart ASart
logo-asart-oLCecOEi

ASartASart

Hierbij het logo met enkele aanpassingen

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-asart-O6P0q7Au

ASartASart

Beste,

De kleuren kunnen nog aangepast worden het idee van het oude logo is behouden met enkele kleine aanpassingen

met vriendelijke groet

Simon Van HoeckeSimon Van Hoecke

Beste,

dit is een mooie modernere versie van ons oude logo. Ik vind het mooi omdat het er "vloeiender", "vlotter" uitziet. Met "verfraaiing van het oude logo" en "in de lijn van het oude logo" bedoelde ik het idee van de "toeter" te bewaren, met daarbij het woord toeterdonk. Het moet er dus niet exact uitzien zoals het oude loge. In de afbeelding van de toeter mag ook meer beweging en dynamiek zitten. Het mag ook iets meer klasse en kwaliteit uitsralen (een toeter met goudglans bijvoorbeeld).

Met vriendelijke groeten,

Simon

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.