Hoi Hoi, Bij deze heb ik geprobeerd je wens te vervullen met het toevoegen van de cat poten in je tekening.
Hopelijk is dit wat je bedoelt. Overigens is aan je tekening zeker niet te zien dat je niet kunt tekenen!! ziet er goed uit.
Wie helpt mij er iets bij te tekenen
- Wedstrijd van: imoanimoan
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 08-10-2019
Datum einde: 15-10-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Heel mooi! Nu zijn het van de hond de voorpoten...
zou je voor mij de kat ook de voorpoten willen tekenen.
Of misschien de achterpoten van de hond ipv de voorpoten die er nu staan?
Ik hoop dat dit lukt! Maar wauw heel mooi gedaan!!

Hoi, Bij deze heb ik de poten wat duidelijker gemaakt en de hondenpoot wat groter.Hopelijk vind je hem zo beter!
Heel mooi!
fijn om te horen :)
it has nothing redesigned, it's called the plagiarism of the existing design

Ook met eventuele voorpoten.
Ja dat is mooier ja. Kun je ze iets duidelijker maken ? Iets groter misschien het pootje van de hond