Geen commentaar
Advocatenkantoor
- Wedstrijd van: mr Lawyer
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 21-06-2016
Datum einde: 05-07-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Mooi. Bedankt
Geen dank! :)

Geen commentaar
Bester Robert, zoals ik eerder u hebt bericht ik vind uw design heel mooi. Alleen de website layout vinden wij te donker. De website moet toegankelijk zijn en een optimistische, vriendelijke en positieve uitstraling hebben. Wij hopen een betere layout te zien.
Hallo Mr Lawyer,
Bedankt voor uw feedback. Maar volgens mij is deze wedstrijd bedoelt voor een logo & huisstijl. En niet een hele website pagina ontwerp.
Met vriendelijke groet,
Robert
Hallo Mr Lawyer,
Hoezo krijgt dit ontwerp opeens 2 sterren?
Met vriendelijke groet,
Robert
Uw design zelf heeft 4 sterren. Alleen de layout voor de website heeft minder 'votes' gekregen van het team.

Geen commentaar
Mogen wij erop vertrouwen dat dit een origineel ontwerp is? Logo komt volgens sommigen hier erg bekend voor.
Hallo opdrachtgever,
U kunt mij er zeker op vertrouwen dat dit ontwerp origineel is. Hierbij stuur ik u een foto van een schets die ik had gemaakt.
Foto: http://prntscr.com/blnly3
Als het nog niet naar tevredenheid is hoor ik dat graag.
Alvast bedankt
Met vriendelijke groet,
Robert
Graag wil ik u spreken. Is dat mogelijk?
Hallo Mr Lawyer,
Ik zou dat graag willen, maar helaas mag dat nog niet. Wij als ontwerpers mogen geen contact hebben buiten de wedstrijd om twerijl de wedstrijd nog loopt.
Alvast bedankt
Met vriendelijke groet,
Robert
Mochten wij voor uw ontwerp kiezen dan willen wij paar verschillende formaten: briefpapier, visitekaartje, website, favicon, mobile, etc. Ook de naam willen wij met en zonder advocatenkantoor. Is dat allemaal wel mogelijk?
Hallo Mr Lawyer,
Dat is zeker mogelijk.
Met vriendelijke groet,
Robert
Bestie Robert,
wij willen ook graag zien hoe deze design op een website staat. Mogen wij een voorbeeld zien.
Hallo Mr Lawyer,
Ik zal vanavond een opzetje maken.
Met vriendelijke groet,
Robert
Hallo Mr Lawyer,
Ik zal vanavond een opzetje maken.
Met vriendelijke groet,
Robert

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar