Beeldmerk en letterlogo veganistische kaas

Datum start: 21-02-2020

Datum einde: 24-03-2020

Totaal budget: € 350.00
WINNAAR
Book cover
Mooiniet

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Molk is in 2020 gestart door twee voedingstechnologen en één duurzaamheidsgekkie die zich realiseerden dat hun kaasverslaving een duurzaam bestaan in de weg stond. Onze missie? Het gebruik van zuivel in kaasproducten overbodig maken en daarmee de milieu-impact reduceren. Belangrijk detail is dat we onze producten door wetgeving helaas geen 'kaas' mogen noemen.

Voor ons logo zijn wij geïnspireerd door het logo van de Vegetarische slager en willen we graag ook een beeldmerk en letterlogo. Voor het beeldmerk zien we graag ‘het melkmeisje’ (schilderij van Johannes Vermeer) in een modern jasje gegoten, zonder melk uiteraard en wellicht afgebeeld met onze hoofdingrediënten: zonnebloem(pit) en/of cassave.

Algehele stijl? Een mix van art nouveau, jugendstil en modern.
Kleuren? Niet flets of dof.
Kijk voor meer inspiratie onze Pinterestpagina: https://pin.it/fOOHRWE

Denk jij te weten hoe het melkmeisje van Johannes Vermeer er in deze tijd uit zou zien? En weet jij dit te verwerken in een sprekend beeldmerk met daarnaast nog een letterlogo dat zowel los als met het beeldmerk kan worden afgebeeld? Dan is deze uitdaging jou op het lijf geschreven! We kijken uit naar jullie reacties en designs.

Bedrijfsomschrijving


Molk is in 2020 gestart door twee voedingstechnologen en één duurzaamheidsgekkie die zich realiseerden dat hun kaasverslaving een duurzaam bestaan in de weg stond. Onze missie? Het gebruik van zuivel in kaasproducten overbodig maken en daarmee de milieu-impact reduceren.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Kijk voor meer inspiratie onze Pinterestpagina: https://pin.it/fOOHRWE

Designer: Mooiniet Mooiniet
logo_huisstijl-mooiniet-5qdWTr60

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-mooiniet-PHoQTItk

MooinietMooiniet

Hallo Kyra,
Bij deze een aangepast ontwerp. Links de 'oude' mevrouw, rechts het aangepaste ontwerp.
Ik hoor graag wat jullie er van vinden!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-mooiniet-nfb0MrJY

MooinietMooiniet

Ha Kyra,
Bij deze!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-mooiniet-nIu9wGvo

MooinietMooiniet

Hallo Kyra,
Hierbij mijn eerste opzet voor een naamlogo met beeldmerk.
Het naamlogo is typografisch, in jugendstilstijl, met een subfont voor de slogan die gebruikt kan worden voor leesteksten e.d.
Daarbij een beeldmerk, een rond monogram in slaoliestijl, waar het logo in terug kan komen, of op die plek kan de illustratie van de vrouw komen.
De illustratie is nog niet helemaal uitgewerkt. Graag hoor ikw at jullie van de opzet vinden, het naamlogo en monogram, en van de houding van de vrouw, gezicht, haardracht. Ze heeft een ronde kaas vast en een zonnebloempit aan haar ketting. Ik kan ook casavewortel over haar arm tekenen. Ik kan het geheel aan de hand van jullie feedback verfijnen!
Ik hoor het graag.
Vriendelijke groet,
Jorina - Mooiniet

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.