Geen commentaar
Catchy logo for a young and fresh psychologists practice!/ Catchy logo voor een jong en frisse psychologenpraktijk!
- Wedstrijd van: Jviersen
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 24-02-2016
Datum einde: 09-03-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


En bij deze een mogelijke huisstijl (voor de psychologenpraktijk). Een minimale benadering is krachtiger (recht voor z'n raap), vandaar een vrij 'simpel' ontwerp ;) Ik weet niet of dat je dat mooi vindt, dus ik hoor het graag als je iets anders in gedachten hebt!
Warme groet,
Celine
Dankjewel, dat minimale past wel bij mij. :) ik vind het mooi. Ik ga het even op me in laten werken
Hoi Celine,
Ik twijfel een beetje over de kleuren..Zou je ook iets kunnen maken met bijv overloop paars/groen? Zou graag beide kleurstellingen vergelijken..
Warme groet,
Jennie
Hoi Jennie, ik zal vanavond de aanpassing uploaden! Wil je dat de kleuren fel van kleur zijn of meer pastel? Het is trouwens gemakkelijk om de kleuren aan te passen, dus als je meerdere kleurcombinaties wilt uitproberen is dat altijd mogelijk! Daarnaast kan je er ook voor kiezen om i.p.v. een kleur overloop slechts één kleur te gebruiken (sorry als ik het qua mogelijkheden ingewikkelder maak ;))
Warme groet,
Celine
Hoi Celine, ik ben eigenlijk wel benieuwd naar beide, fel en pastel. Verder vind ik het lastig concrete kleurstellingen aan te dragen. Maar kleuren die ik mooi vind zijn: roze, paars, appelgroen, warmrood, warmgeel, lichtgeel, lichtblauw. Eigenlijk vind ik alleen hard blauw niet zo mooi.
Zou je bijvoorbeeld ook nog paars/blauw kunnen combineren? Verder ben ik benieuwd of jij nog ideeën over kleurstellingen hebt :)
Warme groet,
Jennie
Oh ja.. Kleuroverloop vind ik juist wel mooi

Geen commentaar
Hoi Jennie, bij deze wat meerdere variaties in kleuren. Allereerst jouw suggestie van paars/groen, zowel in pastel als in felle kleuren. Daarnaast heb ik ook de overgang van paars naar blauw toegevoegd.
Over mijn ideeën met betrekking tot kleur: Je geeft aan dat de kernwoorden van je bedrijf samenwerking, openheid, positiviteit en warmte zijn. De kleuren die met deze woorden geassocieerd worden zijn geel (samenwerking, warmte), blauw (openheid), groen (positiviteit) en roze (warmte). Ik heb met deze kleuren in gedachten enkele kleurovergangen gemaakt (zie afbeelding). Voor nu heb ik met name wat lichtere varianten gebruikt van die kleuren (zorgt voor rust), maar de kleuren kunnen uiteraard feller op verzoek.
(En ik heb ook nog 1 ontwerp toegevoegd met één kleur (lichtblauw), kan je meteen zien wat voor effect dat geeft)
Warme groet!

Geen commentaar
Hoi Jennie, ik heb even voorgaand ontwerp verder uitgewerkt met de juiste bedrijfsnaam en initialen!
Hoi Celine, dankjewel! :) leuk!

Geen commentaar
Hoi Jennie, allereerst bedankt voor je positieve beoordeling :)! Bijgaand stuur ik je een logo-ontwerp voor je drukwerkbedrijf. Wat ook zou kunnen is dat het logo alleen uit de CYMK-kleuren bestaat, een extra verwijzing naar een drukkerij. Maar dat is natuurlijk afhankelijk van je persoonlijke voorkeur! De slogan kan uiteraard aangepast worden, ik weet niet of je al iets had bedacht? Ik heb trouwens geometrische vormen gebruikt, dat zorgt voor een moderne uitstraling. Warme groet, Celine
Hoi Celine,
Leuk met die kleuren! De bedrijfsnaam is Prints by Jen :)
Warme groet,
Jennie

Geen commentaar
Hoi Jennie, bij deze mijn ontwerp voor jouw psychologenpraktijk! In het logo zitten de initialen J en V. Je gaf aan dat contact met je cliënten het belangrijkst is, vandaar dat ik het cirkeltje boven de V heb geplaatst: het vormt nu een persoon in minimalistische stijl :) De kleuren die ik nu heb gekozen zijn warm. Ik hoor graag als je suggesties/verbeterpunten hebt! Warme groet!
Hallo, bedankt voor je ontwerp! Het is een mooi design.
Ik zoek een design die later evt met wat aanpassingen (tegen extra vergoeding) ook gebruikt kan worden voor mijn drukwerkbedrijf (bijv enkel andere kleuren). Heb je daar evt ook ideeën over? Hartelijke groet, Jennie