Hoi Thierry & Freya,
Ik heb even het totaal beeld van de huisstijl geupdated. Zodat u het toch even ziet hoe het eruit komt te zien zonder de kruisende lijnen midden in het spinnenweb. Zoals u ziet heb ik ook een kleine aanpassing gedaan met de enveloppe. Vind ik persoonlijk zelf beter uit komen.
Ziezo.
Met vriendelijke groeten,
Mathew
CPMO is de spin in het web. Kun jij dat uitbeelden in logo en huisstijl?
- Wedstrijd van: CPMO
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 15-03-2014
Datum einde: 24-03-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Dit zijn nog enkele voorbeelen hoe je de kracht van jouw logo kan laten terug komen in het bedrijf.
( U kan op het beeld klikken om de afbeelding in de juiste resolutie te bekijken )
Groeten,
Mathew

Hi CPMO.
Bij deze stuur ik u mijn voorstel voor de achterkant van het visitekaartje. Ik heb 3 exemplaren gemaakt. waaronder:
1: Hetzelfde letterype als "CPMO"
2: Een ander variant op lettertype als "CPMO"
3: Hetzelfde letterype die gebruikt word voor "Content & Project Management Optimizing"
Ziezo. Wat vindt u er van?
Groeten,
Matviews
Beste Mat,
Het resultaat mag er zijn. We hebben hier verder niks meer op aan te merken. Nummer 3 spreekt ons het meeste aan. Zoals je ziet zijn er nog meer goede uitvoeringen van ons idee, dus we vinden nog iets te vroeg om een definitieve keuze te maken, maar dit design behoort zeker tot de kanshebbers.
Hi CPMO,
Wat leuk dit te horen, bedankt! Het zal een spannende finale worden.
Ik kijk er al naar uit.
Groeten,
Mathew

Deze in het zwart.
(u kan op het beeld klikken om de afbeelding te bekijken in hoge resolutie)
Groeten,
Matviews
Prachtig uitgewerkt, het rode thema spreekt ons meer aan dan zwart wit.
Prachtig uitgewerkt, het rode thema spreekt ons meer aan dan zwart wit.
Super! Bedankt.

Beste CPMO,
Bij deze stuur ik u ook mijn voorstel voor de huisstijl. Heel beniewd wat u er van vindt?
Groeten,
Matviews
Heel mooi uitgewerkt. We nemen deze zeker mee in onze overwegingen. Het web als achtergrond bij de brief, envelop en visitekaartjes vinden we heel goed bedacht. Mochten we besluiten dat we deze zouden willen, dan vragen we je alleen om de binnenste kruisende lijnen in dat web weg te halen omdat een spinnenweb in het midden in het algemeen geen lijnen heeft. Nu vragen we dat nog niet van je, want we kunnen dat prima visualiseren. In dat geval zouden we ook graag zien hoe de achterkant van de visitekaartjes eruit zou zien in hetzelfde lettertype of een vergelijkbare als welke je in het logo hebt gebruikt.
Goed werk.
Hi CPMO.
Eerst en vooral bedankt voor de mooie beoordelingen en commentaren. Fijn dat het jullie aanspreekt en dat het een kanshebber is. Uiteraard is het geen probleem om de binnenste kruisende lijnen weg te halen.
In orde, ik ga aan de slag met het aanpassen van de achterkant van het visitekaartje. Ik stuur je de aangepaste versie zo snel mogelijk door.
Groeten.
Matviews

Beste CPMO,
Bij deze stuur ik u mijn aangepaste versie. Uiteraard ben ik opnieuw benieuwd wat u er van vindt?
Groeten,
Matviews

Beste CPMO,
Bij deze stuur ik u mijn voorstel voor het nieuwe logo. Uiteraard ben ik benieuwd wat u er van vindt?
Ik kijk al uit naar uw feedback.
Groeten,
Matviews
(u kan op het beeld klikken om het te bekijken in hoge resolutie)
Het web vinden we ERG mooi, door asymmetrische lijnen heeft het de uitstraling die we zoeken. Goed dat de spin op zijn kop hangt. De letters mogen wat ons betreft ronder, een open P vinden we mooi en de M als m, zoals in ons idee (bijlage) We zien dat het onderschrift perfect is uitgelijnd met de rechterkant van de O, maar vragen ons af hoe het zou zijn als dat zou zijn uitgelijnd met het midden van de O.
Zie je ook mogelijkheid om met de kleur te spelen? Zwart, grijs en eventueel helder bordeauxrood (laatste is geen must)?
Beste CPMO,
Bedankt voor de feedback. Ik ga er zo snel mogelijk mee aan de slag en kom zo terug met een nieuw voorstel.
Groeten,
Matviews