Beste heer van Gerwen,
Hierbij het ontwerp van uw logo.
Ik hoor graag uw reactie.
Mocht u tzt een keuze hebben gemaakt, wij kunnen ook uw autobelettering verzorgen.
Mvg
Michiel Vlaanderen
Fris nieuw logo + huisstijl voor middelgroot hoveniersbedrijf!
- Wedstrijd van: Michelvangerwen
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 03-10-2017
Datum einde: 17-10-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Erg professioneel, Zou je de kleur kunnen veranderen naar olijfgroen?

Beste,
Hierbij het shirt ontwerp, aansluitend bij de autobelettering.
Mvg
Michiel Vlaanderen
Graag hoor ik nog uw reactie zodat ik het ontwerp wanneer nodig nog kan fine-tunen.
mvg
Michiel

Beste heer van Gerwen,
Bedankt voor uw reactie,
bij deze het logo in olijf groen,
Ik hoor wederom graag uw reactie.
Mvg
Michiel Vlaanderen
Ziet er goed uit, goeie kans! Ik vind de manier waarop je de brede baan op de bus hebt geplaatst erg mooi. Misschien kunnen we zoiets ook in het shirt verwerken? Dat valt natuurlijk wel mooi op van een afstand