Helpen maakt blij!!!

Datum start: 13-09-2021

Datum einde: 20-09-2021

Totaal budget: € 350.00
WINNAAR
Book cover
Yvonsart

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik zoek een logo die "Helpen maakt blij" opvallend vat en ik ben niet perse aan deze naam gebonden. Ik hou van rust in een logo, een verhaal, diepgang of dubbelzinnigheid. Rustige kleuren spreken mij aan.... Zen :-) Een logo waar ik meerdere kanten mee op kan: de zakelijke markt en ook de particulier! Ook de paarden mogen een plekje innemen in het logo maar geen hoofdrol spelen.

Bedrijfsomschrijving


Bij 'Helpen maakt blij" richten we ons op de helpende hand die mensen elkaar kunnen bieden in grote en kleinere mate, soms gratis, soms niet, soms in geld, soms niet. Een kleine note tussendoor: ik ben niet perse gebonden aan de naam "helpen maakt blij"
Onze diensten worden "betaald" op basis van "vrijwillige bijdrage". Het gedachtengoed is dat de hulp altijd iets groter mag zijn dan de bijdrage. "Helpen maakt blij" kan zakelijk worden ingezet; tijdelijke of structurele ondersteuning bij kantoorwerkzaamheden of voor particulier, voor diegene die een handje hulp kan gebruiken bij een klusje. Helpen zorgt namelijk dat er gelukshormonen vrij komen en daar worden we blij van. Wij geloven dat de wereld mooier wordt met blije mensen.

We helpen ook met paarden... dat is onze andere "tak".... drukke mensen zijn zich te weinig bewust van de effecten op hun systeem van een druk bestaan. Samen met onze mini kudde 4 paarden helpen we mensen te ontspannen, thuis te komen bij zichzelf. Dat doen we dmv stiltewandelingen met de paarden, meditaties tussen de paarden, paardencoachsessies ter ondersteuning, en ponypraat speciaal om de kinderen bewust te maken van zichzelf en (de uitwerking van) hun gedrag...in samenwerking met de paarden.

Doelgroep


Mensen die een druk leven hebben, moeite hebben om stil te zitten, alles wel even "fixen". Mensen die moeilijk kunnen ontspannen.

Doelgroep 20-ers tm 50-ers en kinderen

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Natuurlijke kleuren, verbinding, rust, blijdschap, less is more

Designer: Yvonsart Yvonsart
logo_huisstijl-joona-nAQk3eK0

Geen commentaar

YvonsartYvonsart

Groetjes van Yvonne

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-joona-8UNE4rz6

Geen commentaar

Sandra SaraberSandra Saraber

ik ben onder de indruk van je logo; mag ik er wat aan toevoegen waardoor het meer van "mij wordt? mag ik vriendelijk vragen of je het paardenhoofd meer in een arabische vorm kan weergeven? en de manen in 4 lijne kan weergeven? Die staan dan voor de 4 paarden waar ik mee werk. Mag ik ook vragen om een andere kleurstelling ter inspiraitie. Dank ben voor je input. De wedstrijd is nog niet gesloten maar je logo vind ik meer dan de moeite waard om in overleg te raken. Oja met de blaadjes vind ik de moooiste versie....dank je wel tot morgen misschien Fijne avond gr Sandra :-)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-joona-pwpXwYIy

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.