Geen commentaar
Logo en huisstijl adviesbureau
- Wedstrijd van: polarisadvies
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 10-10-2017
Datum einde: 13-10-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
 MellGraphics
                MellGraphics
             
                                                    een bijpassende huisstijl :)
 
                                                    Geen commentaar
Voorkant, tussen pagina en achterkant
 
                                                    Bij deze de nieuwe variant.
Bedankt voor uw beoordeling :)
 
                                                    Hallo,
Bij deze mijn ontwerp :)
Het beeldmerk bestaat uit een poolster. In de kleine rondjes heb ik de letters van Advies, Coaching, Training en Zorg in verwerkt. Mocht er andere uitbreiding zijn naast advies, dan kan de letter makkelijk vervangen worden. 
Met vriendelijke groet,
Melvin
                                        
Hallo Melvin,
Dank voor dit ontwerp! Het lettertype bevalt me goed. Ook het verwerken van een ster als een kompas (met de letters)  is een leuk idee, maar niet echt waar ik naar op zoek ben. Voorlopig is alleen de A van toepassing is er nog geen beslissing genomen over de andere onderdelen.
Is het een idee om het rondje met de ster/kompas in de tekst te verwerken (zonder de kleine rondjes met letters)?
Met vriendelijke groet,
Michael
Hallo Michael,
Bedankt voor uw feedback. Ikz al het mee nemen in het nieuwe ontwerp. 
Met vriendelijke groet,
Melvin
 Nederland
                                        Nederland
                                     France
                                        France
                                     Deutschland
                                        Deutschland
                                     Österreich
                                        Österreich
                                     United Kingdom
                                        United Kingdom
                                     International
                                        International