Logo en huisstijl 'Dansen voor Alleenstaanden'

Datum start: 18-05-2012

Datum einde: 28-05-2012

Totaal budget: € 75.00
WINNAAR
Book cover
Luna

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het logo
Het logo moet goed bij de doelgroep passen: niet te hip en trendy, zonder dat het ouderwets wordt. De nadruk moet liggen op het dansen en niet op de alleenstaanden. Eventueel kan onze subtitel ‘De dansgelegenheid voor 40+’ aan het logo gekoppeld worden.
Verder moet het makkelijk en goed bruikbaar zijn zichtbaar zijn op posters, flyers en online gebruik.

Huisstijl
Hier verwachten we niet meer dan een opzet van een simpele website (dus geen webdesign) en een poster. Denk hier aan advies in kleurgebruik, lettertype, (pagina)indeling, etc.
De website wordt door de Stichting zelf geproduceerd via www.e-click.nl . Houdt dus rekening met de mogelijkheden. Ook de posters/flyers en overige communicatiemiddelen worden door de Stichting zelf vormgegeven. Hierbij wordt gebruik gemaakt van Indesign en Publisher.

Bedrijfsomschrijving


Graag ontvangen wij een ontwerp voor een logo en huisstijl voor “Stichting Dansen voor Alleenstaanden” (SDVA). Deze Stichting organiseert elke zaterdag en zondag (de naam zegt het al..) dansavonden voor o.a. singles. Maar naast singles zijn uiteraard ook (dans)paren welkom. Als men maar behoefte heeft aan een gezellige (dans)avond met leeftijdsgenoten. De doelgroep is 40+ met een gemiddelde leeftijd van ca. 50-55 jaar.
De doelgroep is verder te typeren als traditioneel, trouw en no-nonsense. Men houdt van een gezellige avond om (nieuwe) gelijkgestemden kan ontmoeten om een praatje of een dansje mee te maken. Tijdens de dansavonden wordt er gedanst op live muziek in zowel het ‘golden-oldies’ als hedendaagse hit repertoire. Er wordt hoofdzakelijk in koppels gedanst.
Momenteel is er nog geen logo, noch een website.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Luna Luna
logo_huisstijl-luna-X1NEZS08

Geen commentaar

LunaLuna

Beste opdrachtgever,
hierbij mijn inzending voor uw logo.
Aanpassingen zijn altijd mogelijk.
Hoor graag uw feedback.
mvg Luna

mheegermheeger

Dag Luna,

Dank voor je inzending.
Ben enthousiast over je logo. ik vind alleen het kleurgebruik niet zo mooi. zou je eens willen kijken of er betere combinaties te maken zijn.

alvast bedankt.

MVG
Marnix Heeger

LunaLuna

beste Marnix Heeger,
ik heb u een emailtje gestuurd, ben benieuwd naar uw reactie! Aanpassingen zijn altijd mogelijk. Mvg

mheegermheeger

Beste Luna, ik heb je email ontvangen.
Ik ga nu met de stichting in overleg en kom er over ca. 1 week op terug.
Bedankt voor alle moeite!

M. Heeger

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.