Geen commentaar
Logo en meer voor camperplaats voor watersporters
- Wedstrijd van: Marruq
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 01-10-2019
Datum einde: 22-10-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Andere versie

Geen commentaar
Dag Herman, bedankt voor aanpassingen zoals gevraagd! We gaan ze naast elkaar leggen en komen binnenkort met het bericht uit welke 2 of 3 ontwerpen we de laatste dagen zullen gaan kiezen. Die van jou maken een grote kans
Dag Herman, de laatste dag is aangebroken en wij zouden je willen vragen om nog één versie te maken voordat we een keuze gaan maken: Zou je de tekst camp & surf boven Markermeer willen zetten, maar dan tussen de lijnen? Markermeer en camp & surf is dezelfde grootte.
Verder zou een klein kitesurfboardje bovenop het geheel afmaken. (een kiteboard is een stuk kleiner met kleine vinnetjes aan zowel ede voor als achterkant. kiters zullen dit herkennen)

Geen commentaar
ziet er strak uit! zou je Camp & Surf boven Markermeer willen uitschrijven ipv boven en onder de symbolen, en wellicht een versie maken, waarbij de tekst niet middendoor gaat maar buiten de cirkel om staat?

Geen commentaar
simpel en toch alleszeggend. nu staat camp & surf boven en onder. Zou je boven camp en onder surf kunnen zetten?

Aanpassingen zijn mogelijk