Logo & Facebook Coverfoto 90s evenement

Datum start: 16-11-2017

Datum einde: 23-11-2017

Totaal budget: € 125.00
WINNAAR
Book cover
Misa84

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een strak en modern logo voor een terugkerend evenement gericht op muziek uit de jaren 90 genaamd: 90s All Stars.

Het evenement is gericht op millenials en de muziek wordt doorgaans gedraaid met behulp van videoclips/muziek videos op grote schermen.

Het logo zal vooral gebruikt worden op de Facebookpagina www.facebook.com/90sallstars en daarom graag ook de coverfoto of design erbij aanleveren.

In later stadium wil ik ook nog een poster ontwikkelen zodat de media assets helemaal compleet zijn maar als je nu al die mee wilt nemen ben ik bereid daar 100 euro extra voor te betalen.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


-

Kleuren, favoriete logo's, must haves


-

Designer: Misa84 Misa84
logo-vizitkarte-memorandumi-dizajn-misa84-HhKj2Zzk

Geen commentaar

Misa84Misa84

hi djmerijn,
thank you for your rating and comment, I changed the fb cover in the way you wanted, the whole design is all vector so color versions of logo and cover can be changeable.
Best Regards,
Misa84

djmerijndjmerijn

Thanks Misa. As the closing date for the contest is today i'll review all sent in designs this weekend with my partner and will decide upon which designs win so stay tuned :-)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-vizitkarte-memorandumi-dizajn-misa84-Gr4kXNGi

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-vizitkarte-memorandumi-dizajn-misa84-JgyaiNkW

Geen commentaar

djmerijndjmerijn

Dag Misa, Ik vind je design erg goed en je bent zeker één van de kanshebbers. Zie je kans om ook de geel-oranje-blauwe versie in een FB coverfoto te zetten zoals gedaan met de paarse?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.