Logo Huisstijl Boutique Consultantcy Bureau en stiekem definitieve keuze voor bedrijfsnaam

Datum start: 14-01-2020

Datum einde: 21-01-2020

Totaal budget: € 250.00
WINNAAR
Book cover
MellGraphics

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Vraag
Ik ben een nieuw consultancy bureau gestart: team- & leiderschapsontwikkeling en cultuur- & organisatieverandering. Qua positionering willen wij een boutique-bureau zijn (een relatief klein bureau in een bepaalde niche, met veel professionaliteit en vakmanschap, waar consultants werken die eerder bij de grote gerenommeerde bureau's werkte, zie https://www.consultancy.nl/adviesbureaus/boutique-bureaus). Dus professionaliteit, ervaring en vakmanschap in de uitstraling. En tegelijkertijd hebben we een doelstelling die verder gaat dan geld verdienen en professionaliteit, het gaat ook om idealen, we willen uiteindelijk de wereld een stukje beter maken (inclusiviteit en duurzaamheid). Voor de uitstraling betekent dit volgens mij: strak en modern logo/beeldmerk en tegelijkertijd niet te hard (mag wat zachtheid in zitten), niet te corporate en fris genoeg. Qua idee: ik geloof dat ik het simpele logo van Brandsupply bijvoorbeeld wel mooi vind.

Kleuren
Ik ben al bezig met een website (moet later wellicht een nieuwe worden gebouwd). De kleuren die ik daar heb gebruikt wil ik graag terugzien in het logo. De kleuren zijn als volgt:
Kleur donker: 005B97
Middel: 1CB0D2
Licht: 9AD9D7

Naamgeving
Qua naamgeving twijfel ik nog tussen 2 namen: 'NEXT Change & Development' of 'NEXT Changemakers'. Beide zijn inmiddels geregistreerd, ik moet nog kiezen. Liefst zie ik ontwerpen voor beide namen, dat helpt me zeker kiezen. Namen zijn in het Engels, aangezien we zowel op de NL als op de internationale markt actief zullen zijn.

Ik ben heel benieuwd!







Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: MellGraphics MellGraphics
logo_huisstijl-m-digitaildesigns-1JambYSO

Geen commentaar

MellGraphicsMellGraphics

Hallo,

Bij deze mijn ontwerp :)


Met vriendelijke groet,
Melvin

ArneStoArneSto

Dag Melvin, ik vind het een heel mooi ontwerp, ben er echt enthousiast over, wat mij betreft 1 van de 2 waaruit ik ga kiezen qua ontwerp. Ik heb alleen een aantal vraagjes. 1.) Ik zou er graag een beeldmerk bij hebben, een symbool dat er helemaal bij past. Op zo'n manier dat het beeldmerk naast (of boven of onder of aan) het logo gebruikt kan worden, maar ook apart. Zoals dat met een Nike Swoosh of een VW logo gebeurt. En dan niet iets heel scherps of hard/corporate, het moet wat passen bij 'fris' en 'nieuw ' en 'betekenis' (ons nieuwe bedrijf wil iets betekenen in de wereld qua inclusiviteit en duurzaamheid in bedrijven). Zou je daar nog iets mee kunnen? 2. Op 1 vd close-up foto's zit een soort 'relief' in de letters door wat schaduw geloof ik. Dat vind ik erg mooi. Kan dat ook als ik het logo gebruik op een website of brief? 3.) Ik kan me voorstellen dat er nog een contract-steunkleur nodig is voor huisstijl/website en later voor formats voor Ppoints etc. Wat voor steunkleur zou jij voorstellen? Dank alvast! Groet, Arne

MellGraphicsMellGraphics

Bedankt voor uw bericht. Ik zal het voor u uitwerken :)

MellGraphicsMellGraphics

Relief toepassen kan ook. Dan kan ik een apart mapje maken met logo_relief. Dan is het voor u al duidelijk welke u moet pakken voor op de website.

MellGraphicsMellGraphics

Ik heb nu antraciet gedaan, maar je kan ook voor donkerblauw gaan of iets met groen ivm frisheid :)

ArneStoArneSto

Dank, ik ben benieuwd. Ik vind antreciet heel mooi, zou ik graag houden, maar kan me een mooie kleur groen als steunkleur erbij heel goed voorstellen als frisheid. Ben heel benieuwd naar de uitwerking, dank nogmaals.

ArneStoArneSto

Ziet er mooi uit Melvin, ik kom er zsm op terug...

MellGraphicsMellGraphics

Is goed :)

ArneStoArneSto

Hoi Melvin, wil je als winnaar kiezen, blij met het ontwerp met beeldmerk, en dan in 'oude' kleuren (dus ook beeldmerk in oude kleuren). 2 vraagjes. 1: in de ondertitel staat 'makers' vetter dan 'change'. Is dat om een bepaalde reden, komt dat mooier uit? Anders is het misschien beter om alles vet te hebben? 2. De kleuren zijn we nog niet helemaal uit. Als ik je nu als winnaar kies, kunnen we dan later nog rechtstreeks contact hebben om nog wat kleurmogelijkheden door te spreken? Hartelijke groet, Arne

MellGraphicsMellGraphics

Hallo Arne,

Bedankt voor je bericht. Ik heb je een prive bericht gestuurd :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-m-digitaildesigns-giuCVKWe

Geen commentaar

MellGraphicsMellGraphics

Bij deze een bijpassende huisstijl :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.