Logo + huisstijl + splash pagina voor consulting bedrijf

Datum start: 05-08-2011

Datum einde: 10-08-2011

Totaal budget: € 300.00
WINNAAR
Book cover
MeijerMedia

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Logo: Duidelijk, in het oog springend logo, visueel aantrekkelijk. Het mag een beetje "dark and edgy" zijn. Het mag gewoon RHOD zijn of RHOD in combinatie met "consultancy". Ik zou zelf graag een kleurstelling in oranje/zwart zien maar sta zeker ook open voor andere opties.

(voorbeelden van logos die ik mooi vind: inShared, Allianz, Deutsche Bank, HipMunk, iCloud, LeaseWeb)

Huisstijl: Het belangrijkste hier is de business card. Indien het logo goed is dan komen we ook wel uit de exacte details van de business card. Daarnaast heb ik een template nodig voor invoices, deze moet makkelijk te editen zijn en graag in het Engels. Iets "anders" dan de standaard invoice zou ik leuk vinden.

Splash pagina: Er moet een tijdelijk "front" komen voor de website, deze pagina mag helemaal zwart zijn, met alleen het logo erop, wat text eronder en een "contact us" box (emailadres afzender, subject, message).

Er is bij dit project enigzins haast geboden vanwege het laten drukken van de business cards. AUB dus niet wachten tot de slotdag van de wedstrijd, ik zou het liefste kort na het weekend een winnaar uitkiezen. Hou hiermee ook rekening qua werk aan het design van de business card na het winnen van de wedstrijd zodat dit wel einde van de volgende week helemaal klaar is.

Bedrijfsomschrijving


RHOD is een consultancy bedrijf op het gebied van online marketing en domeinnamen.

Doelgroep


nvt

Kleuren, favoriete logo's, must haves


nvt

Designer: MeijerMedia MeijerMedia
logo_huisstijl-meijermedia-Bkd0HX3g

MeijerMediaMeijerMedia

Een variant op een gekleurde achtergrond.

sixthsixth

Dit is erg mooi voor de splash pagina eigenlijk, springt erg in het oog. Heel mooi.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-meijermedia-4e5qZjNo

MeijerMediaMeijerMedia

Een visual met een ontwerp voor een mogelijk visitekaartje

sixthsixth

Dit ziet er ook weer perfect uit. Ben erg onder de indruk.

MeijerMediaMeijerMedia

Bedankt voor deze positieve feedback, leuk!
Zijn er nog punten welke ik in dit stadium kan aanpassen om ook die 5e ster te verdienen? ;-)

Ben erg benieuwd!

sixthsixth

Nee ik denk dat dit een prima inzending is, ik heb er gewoon geen 5 aan gegeven omdat ik vind dat ik dat niet kan beoordelen voordat ik andere inzendingen heb gezien. Ik zou echt niets kunnen verzinnen qua veranderingen. Het zal moeilijk worden voor anderen om jouw ontwerpen te overtreffen.

MeijerMediaMeijerMedia

Ik zal het rustig afwachten!
Voor de visitekaartjes kan ik tzt een leuke aanbieding voor luxe visitekaartjes (400 grams) met dubbelzijdig matlaminaat én spot UV lak (Hiermee kunnen we bijvoorbeeld alleen het logo bedrukken met glossy UV lak, geeft een heel mooi en speciaal effect.) Is maar een idee..

Groet,

Matthijs

sixthsixth

Dat klinkt zeer interessant, kun je mij een prijs hiervan geven en ook een verwachte levertijd?

MeijerMediaMeijerMedia

Als je mij een mail wilt sturen naar info(at)meijermedia.nl zal ik hier asap op reageren met een passend voorstel.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-meijermedia-wX7N0hhQ

MeijerMediaMeijerMedia

Beste,

Bijgaand enkele conceptvoorstellen + variaties van MeijerMedia.

Clean, simple en to the point.

Ik ben erg benieuwd naar de eerste feedback!

Een creatieve groet,

Matthijs Meijer
MeijerMedia

sixthsixth

Ik ben het er helemaal mee eens, heel clean en simple, erg mooi ontwerp. Met de kleur valt ook veel te spelen, ik weet nog niet welke kleurencombinatie mij het beste bevalt. Deze doet zeker mee voor de winst!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.