Logo & Huisstijl voor Optivisit

Datum start: 11-09-2014

Datum einde: 26-09-2014

Totaal budget: € 100.00
WINNAAR
Book cover
welroosmedia

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik wil graag een fris logo voor mijn nieuwe bedrijf Optivisit. Optivisit is een opticien aan huis, dat moet zeker naar voren komen in het logo. Kwaliteit vind ik ook heel erg belangrijk, dat zie ik dan ook graag terug in het logo. .

Naast het logo ontvang ik ook graag ontwerpen voor de huisstijl: een visitekaartje, briefpapier en enveloppen.

Bedrijfsomschrijving


Optivisit is een nieuw bedrijf. Ik werk als opticien aan huis en daarnaast ook als freelance opticien. Als opticien aan huis kom ik dus bij de klanten thuis en verleen ik alle services die ook in een winkel gebruikelijk zijn. Ik kan een oogmeting doen, bril afpassen, reparaties en uiteraard ook monturen & glazen verkopen. Ik ga mij richten op (alle soorten) brillen (correctiebrillen, zonnebrillen, leesbrillen, fietsbrillen etc), dus niet op contactlenzen.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Oranje is een voorkeur, een favoriete kleur. Oranje is voor mij een kleur die staat voor samenwerking, saamhorigheid, kracht, snelheid, kwaliteit en doeltreffendheid.

Een slogan onder het logo is een wens.

Designer: welroosmedia welroosmedia
logo_huisstijl-welroosmedia-JkyxII8e

welroosmediawelroosmedia

Beste,

Op verzoek een eerste opzet voor een mogelijke drukwerkpakket. E.e.a. naar wens verder in te vullen uiteraard.

Met vriendelijke groet,
Welroos Media

i | www.welroosmedia.nl
e | info@welroosmedia.nl
t | @welroosmedia

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-welroosmedia-f4vRJVpo

welroosmediawelroosmedia

Dank voor uw waardering.

Drie varianten meegezonden in deze inzending dit keer, waarbij we zelf al wel een voorkeur hebben.

Met vriendelijke groet,
Welroos Media

opticienaanhuisopticienaanhuis

bedankt voor de drie varianten. Mijn voorkeur is de 3de variant, ben benieuwd of dit ook jullie voorkeur is.

Zou jij een opzetje voor de huisstijl willen maken? Het eerdere idee van het visitekaartje spreekt mij erg aan.

Als slogan zal ik niet 'uw opticien op locatie gebruiken' eerder 'de opticien aan huis'

Met een vriendelijke groet,
Optivisit

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-welroosmedia-cY9Vntp2

welroosmediawelroosmedia

Alvast een opzetje voor een mogelijk visitekaartje.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-welroosmedia-N6CRgy4u

welroosmediawelroosmedia

Beste,

Bij deze een inzending vanuit onze kant.

Een fris modern logo waarin het beeldmerk wordt weergegeven zijnde een Map Icon. Kleuren en lettertype zijn uiteraard naar wens toe te passen, net als het maken van een complete huisstijl.

Graag vernemend.

Met vriendelijke groet,
Welroos Media

opticienaanhuisopticienaanhuis

Beste Welroos Media,
Hartelijk dank voor jullie inbreng. Het idee van een beeldmerk als map icon vind ik erg leuk en origineel. Is het mogelijk om in het beeldmerk iets meer van een oog/pupil te maken? Ik zie graag jullie ideeen tegemoet. Met een vriendelijke groet

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.