Geen commentaar
Mannen Kop Op!
- Wedstrijd van: Unknown user
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 03-04-2017
Datum einde: 19-05-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Aangenomen als nieuwe Logo voor vrijwilligersgroep Mannen kom op!. Mooi heldere logo.
Wij hebben uw design gekozen. Wel met een paar aanvullingen. Is het mogelijk om het ontwerp in 2 kleur varianten aan te leveren. Deze zoals door u ontworpen en een variant in paars en oranje/geel, zoals ook in andere ontwerpen is gebruikt? En is het mogelijk om het logo ook in een langwerpige horizontale variant te maken? Voor sommige drukwerk pas dat beter dan een vierkante vorm. Graag ontvangen wij uiteraard ook de kleurnummers van de kleuren die gebruikt zijn en de afbeeldingen (balkje, watermerk, etc) als losse afbeeldingen. Graag het watermerk ook in de andere kleuren. Alvast bedankt voor het meedenken.
Goede morgen,
Wat leuk dat mijn ontwerp gekozen is.
Ik zal vanmiddag de ontwerpen ook in de andere kleuren veranderen en de losse bestandjes aanpassen. Dan zal ik die met u mee sturen.
Mvg,
Femke

Hierbij ook het originele logo in de paars/oranje variant. Briefpapier en visitekaartjes zijn nu ook 2 varianten van, blauw/oranje en paars/oranje.
Als u akkoord gaat, kan ik alles versturen. Als u nog aanpassingen wilt, altijd welkom.
Ik hoor van u en een fijne avond.
Femke

Is dit een beetje de bedoeling van het horizontale voorstel?
Hierbij ook even in paars/oranje kleuren.
De rest van de huisstijl ben ik nu de andere kleur variant aan het geven.
Mvg,
Femke

Geen commentaar

Geen commentaar

Goedemiddag!
Heeft u toevallig ook nog een voorkeur voor bepaalde kleuren of lettertypes?
Mvg,
Femke