Hi Anne,
Ik wist niet exact wat je bedoelde met iets strakker maken, maar ik heb "by anne" en het beeldmerk iets aangepast :)
Groetjes,
Melvin
Nieuw logo + huisstijl van schoonheidssalon Beauty Secrets by Anne
- Wedstrijd van: beautysecretsbyanne
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 19-07-2017
Datum einde: 26-07-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo Anne,
Bij deze ontwerp heb ik "by Anne" nog toegepast om het meer persoonlijker te maken.
Met vriendelijke groetjes,
Melvin
Hallo Melvin, super mooi! De letters van Beauty Secrets zijn echt top! Zou je het logo misschien nog iets strakker kunnen maken? Met vriendelijke groet, Anne
Hallo Melvin, super mooi! De letters van Beauty Secrets zijn echt top! Zou je het logo misschien nog iets strakker kunnen maken? Met vriendelijke groet, Anne
Hi Anne,
Dankje voor je beoordeling en feedback. Ik zal het meenemen in het nieuwe ontwerp :)
Groetjes, Melvin

Hallo Anne,
Bij deze mijn ontwerp :)
Het beeldmerk bestaat uit de letters BS.
Met vriendelijke groetjes,
Melvin