Beste opdrachtgever,
U heeft zojuist het nieuwe voorstel met de gewenste aanpassing ontvangen.
Ik begrijp dat de inzending te klein is om goed te kunnen beoordelen?
Ook als u de tweede keer op de afbeelding klikt?
Als dat niet werkt zal ik de toepassingen apart sturen.
Met vriendelijke groet,
HMS
Ontwerp een logo, huisstijl en bedrijswagenreclame voor een bedrijf in Woningstoffering en raamdecoratie
- Wedstrijd van: Woonstoffeerderij
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 27-05-2014
Datum einde: 20-06-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Goedemorgen,
Het is prima zo hoor. Ik vraag mij alleen af of de zacht grijze lijn die om de tekst de Woonstoffeerderij heen loopt wel nodig is. (het dunne grijze lijntje, zou u mij nog een voorbeeld zonder dat lijntje kunnen sturen?
Verder mag er van mij ook nog wel een voorbeeld van het logo boven de entree komen waarbij het oranje rode kader ook langs de onderzijde loopt, daarbij graag evenveel tussenruimte laten als aan de bovenzijde.
Alvast bedankt!

Nu met telefoonnummer.
Met vriendelijke groet,
HMS

Beste opdrachtgever,
Het grijze lijntje heb ik verwijderd.
Naar mijn mening was de bestaande situatie zoals hier op de foto te zien is een houten afwerklijst links, boven en rechts.
Onder zie ik geen lijstje en heb het daarom dan niet oranje doorgetrokken onder.
Indien er nu wél onder een lijst aanwezig is kan die dus ook gerust oranje worden.
Met vriendelijke groet,
HMS

Beste opdrachtgever,
Bij deze inzending heb ik het linker aanzicht frontaal in beeld gebracht.
Met vriendelijke groet,
HMS
Mooi! Dit knalt van de bus af. Het adres is overigens Moerheimstraat 50, en wellicht niet onbelangrijk om ons telefoonnummer te vermelden: 0523-615993 . De website vermelding vind ik minder belangrijk dan vermelding van het telefoonnummer op de voordeur van de auto. Over het algemeen googled men op de bedrijfsnaam, waarna mijn website vanzelf naar voren komt.
Met vriendelijke groet,
Peter

Slogan nog even aangepast.
Met vriendelijke groet,
HMS
Goedenavond,
Kan ik nog wat voor u doen?
Met vriendelijke groet,
HMS
Goedemiddag,
Dat kunt u zeker! Ik vind het lettertype freestyle script voor het oranjerode woon niet mooi. Voor de tekst "het adres voor uw complete woning en projectstoffering" vind ik het wel mooi. Dus u mag voor mij nog wel het lettertype voor het woordje woon aanpassen naar uw eigen/eerste lettertype. Wat betreft het logo voor op de voorzijde vanhet pand, ook daar alleen het woordje woon nog weer veranderen naar uw eigen lettertype, met behoud van de grijze achtergrond.
Groet Peter
Als mu wilt mag u hhet bestand van de gevelreclame wel even loskoppelen van de auto. Ik vind hem nu wel een beetje klein om goed te kunnen beoordelen.
ALvast bedankt!

Met vriendelijke groet,
HMS

Beste opdrachtgever,
U heeft zojuist een voorbeeld met mogelijke lettertypen van mij ontvangen.
Misschien dat een van deze lettertypen u aanspreekt?
Het gaat alleen om het lettertype.
Bij voorbaat mijn dank voor uw reactie.
Met vriendelijke groet,
HMS
Ik stuur u z.s.m. wat voorstellen via een inbox bericht.

Met vriendelijke groet,
HMS
Dit lijkt in grote lijnen op wat ik voor ogen heb! Strak, eigentijds en toch herkenbaar zonder alle open deuren zoals het rolletje vloerbedekking, rolgordijn etc.

Met vriendelijke groet,
HMS
Goedemorgen,
Hartelijk bedankt voor uw 2e poging. Het in oranje uitgelichte Woon vind ik mooi. Ook de tekst die u er ditmaal onder heeft gezet i.p.v. de opsomming vind ik de lading op een eigentijdse wijze dekken.
Wat betreft de afkorting DWS, dit vind ik meer iets voor een koeriersbedrijf o.i.d.
Dat u doorgaat met een herkenbaar kleurgebruik in de vorm van een symbool vind ik ook geen gek idee.
Groet,
De Woonstoffeerderij

Beste opdrachtgever,
Bedankt voor uw heldere reactie.
Groet,
HMS
Goedemorgen,
Ik vind het kleurgebruik en de belijning mooi, maar de abstracte letters D.W.S. vind ik zoals ik gister al aangaf niet mooi helaas. Ik begrijp uw gedachte erachter met het oog op herkenning, maar het is nu eenmaal niet mijn stijl. Een beetje abstract of speels vind ik heus oke, maar als ik er al geen dws in zie, dan ben ik bang dat 90% van mijn klanten dat ook niet ziet.
De naam de Woonstoffeerderij volledig uitgeschreven maakt wel dat dit makkelijk geplaatst kan worden over de volle breedte van mijn bus en toekomstige advertenties, dit in tegenstelling tot uw andere nieuwe inzending, waarbij het meer een vierkant logo wordt.
Ik hoop u wederom van voldoende opbouwende kritiek te hebben voorzien, want dat is mijn intentie. Echter op "papier" komt een en ander soms nogal hard over, dit is vaak ook maar net hoe men het leest of lezen wil.
Groet,
De Woonstoffeerderij

12:43 | 29-5-2014
Geachte opdrachtgever,
Graag draag ik het eerste ontwerp aan u voor omtrent de gewenste nieuwe identiteit voor "De Woon stoffeerderij".
Maakt u even tijd vrij om een reactie te plaatsen?
Bedankt.
HMS
Goedemiddag, hartelijk bedankt voor uw bijdrage. Aangezien u de eerste bent die een ontwerp indient heb ik nog geen vergelijkingsmateriaal. Ik vraag mij af waar de tekens boven de naam de woonstoffeerderij voor staan, persoonlijk trekt mij dit niet erg aan. Ook de opsomming van artikelen vind ik erg jaren '90. Nu sluiten we nl. al een heel aantal andere artikelen die ik verkoop uit.
Groet de Woonstoffeerderij
Geachte opdrachtgever,
Een logo spreekt u aan of niet.
De mate waarin vind ik persoonlijk niet zo interessant en is niet afhankelijk van vergelijkingsmateriaal.
De tekens boven de naam zijn de letters D W S,
in een gedrapeerde, soepele en flexibele vorm het nieuwe logo in plaats van het lampje.
De opsomming:
Indien u geen opsomming vermeld sluit u bij voorbaat alle artikelen uit.
Alleen "stoffeerderij" doet mij denken aan meubels stofferen. Zoek maar eens op google naar Stoffeerderij...
Blijft over, de toevoeging "Woon" vóór "stoffeerderij" die het misverstand "meubelstofferen" enigszins doet wegnemen.
Groet,
HMS
U heeft gelijk, dit logo spreekt mij niet aan. Dit bedrijf met bijbehorend logo heb ik overgenomen dus dat was sowieso al niet mijn eigen keuze qua naamstelling. Echter geniet deze naam wel bekendheid in de omgeving. Een gehele naamsverandering kan verwarring zaaien. Feit blijft dus dat ik op zoek ben naar een nieuw logo, waarbij u bij mij niet de juiste snaar geraakt heeft.
Groet de Woonstoffeerderij