ontwerp een logo voor een interieurontwerper; mooi door eenvoud, stijl en karakter!

Datum start: 24-08-2015

Datum einde: 07-09-2015

Totaal budget: € 150.00
WINNAAR
Book cover
V.

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


ontwikkel een logo voor een interieurontwerper. dit logo moet terugkomen op de website, het visitekaartje met gegevens (eenvoudig houden) en op het briefpapier.

een logo wat mooi is door eenvoud, maar wel met stijl en karakter.

Bedrijfsomschrijving


Karakter ontwerpt interieurs voor zowel zakelijke klanten als particuliere klanten. bij zakelijke klanten moet je denken aan hotels restaurants kantoren winkels etc. elke klant is uniek en zo worden de projecten ook behandeld en uitgevoerd.

Je thuis voelen in een omgeving. Of het nu gaat om een zakelijke of privé omgeving, dat wil iedereen.

Karakter ontwerpt die omgeving. Kenmerken die bij een klant of doelgroep horen worden gereflecteerd in het ontwerp, achter elk interieur ontwerp zit een verhaal.
De interieurs van Karakter hebben een vrij sobere/tijdloze basis. Door het gebruik van tegenstellingen in materiaal, kleur en vorm wordt een spanningsveld gecreëerd.

De toegepaste materialen zijn puur en kwalitatief hoogwaardig. Ook ontwerpt Karakter eigen dessins, meubilair en verlichting.

Doelgroep


eigenlijk iedereen die een bestaand of nieuw bedrijfspand/woonhuis heeft en toe is aan een nieuwe inrichting. de ervaring leert dat dit zowel mannen als vrouwen betreft, vnl tussen 30 en 60 jaar.

klanten zijn met name zakelijk.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


de bedrijfsnaam is Karakter. in het logo moet ook het woord 'interieurontwerp' voorkomen zodat duidelijk is dat dit de kernactiviteit van het bedrijf is.

ik hou van stoer en niet van krullen, bloemen, poespas etc.
eenvoudig lettertype, eigentijds, recht maar net even anders.

uitstraling moet eigentijds zijn en warmte uitstralen.

bijgevoegd vind je een screenshot van mijn nieuwe website; logo zelf even ingetypt zodat je weet welke uitstraling de website heeft.

Designer: V. V.
logo_huisstijl-v-15022-6WsePhOC

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-v-15022-79CNDZmC

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-v-15022-5uYvbp0C

V.V.

Beste Karakter,
Hartelijk dank voor de snelle reactie en feedback.
Bijgaand een aantal uitwerkingen zoals hieronder aangegeven.
Uiteraard kunnen kleuren altijd naar wens aangepast worden. Mocht u hierover ideeën hebben, dan hoor ik het graag.
Met vriendelijke groet,
Viola vd Akker

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-v-15022-UpTZLBdw

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-v-15022-UD9qXJFw

Geen commentaar

karakter1karakter1

de bovenste vind ik de mooiste. ik twijfel alleen sterk aan het lettertype. zou dit ook mooi zijn met het lettertype van het andere logo en dan breed/vet?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-v-15022-Taq7jQrw

Geen commentaar

karakter1karakter1

zou je dit willen uitwerken met de opmerkingen/lettertype/cirkel van onderstaand logo?
alvast bedankt!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-v-15022-SyWOvYTw

Geen commentaar

karakter1karakter1

het eerste lettertype is het mooiste. maar het lijkt net of aan de onderkant verdikt is door stift?!
ik zou deze graag nog iets breder zien als het laatste logo (misschien dikker of breder lettertype) en ook de cirkel zoals de laatste? zonder streep graag!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.